بهرنگ دزفولی زاده در گزارش هنر شهر:

بی صدا حلزون به صورت ویژه برای ناشنوایان اكران می شود

بی صدا حلزون به صورت ویژه برای ناشنوایان اكران می شود هنر شهر: بهرنگ دزفولی زاده كارگردان فیلم سینمایی بی صدا حلزون بیان كرد كه این فیلم به صورت ویژه برای ناشنوایان به نمایش درمی آید.بهرنگ دزفولی زاده كارگردان فیلم سینمایی «بی صدا حلزون» كه در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اكران این اثر اظهار داشت: هم اكنون مشغول رایزنی با بعضی از پخش كننده ها برای بخش بین الملل این اثر هستیم و از این میان پخش كننده ای را انتخاب می نماییم كه احساس نماییم متناسب تر است. با توجه به این كه حس كردیم فیلم این پتانسیل را دارد كه می تواند مخاطب متفاوت تری پیدا كند، تصمیم به این امر گرفتیم. ضمن اینكه بعد از نمایش «بی صدا حلزون» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و دریافت نظرات اهالی رسانه، منتقدان و مردم ممكنست تغییراتی در فیلم بدهیم ولی این تغییرات مربوط به ابتدا و انتهای «بی صدا حلزون» نیست بلكه در طول داستان نكاتی كم یا زیاد می شود.
وی اضافه كرد: فكر می كنم به زودی با آقای شایسته در هدایت فیلم جلسه بگذاریم تا زمان متناسب تری را برای نمایش «بی صدا حلزون» انتخاب نماییم، زمانی كه متناسب با محتوای فیلم و قشری باشد كه «بی صدا حلزون» درباره آن صحبت می كند چونكه در نظر داریم فضای بهتری را برای نمایش ایجاد و اطلاع رسانی دقیق تری نماییم.
این كارگردان اظهار نمود: همزمان با اكران سراسری فیلم، در بعضی سینماها اكرانی هم برای ناشنوایان خواهیم داشت یعنی تسهیلاتی در نظر گرفته شده كه آنها به راحتی فیلم را ببینند. به عبارتی ممكنست هم از رابط و هم از زیرنویس استفاده نمائیم و هر روز سانس ویژه ای برای آنها در نظر گرفته می شود.
دزفولی زاده درانتها بیان كرد: تمام تلاشم این است كه در كنار این فیلم باشم و «بی صدا حلزون» را تا اكران برسانم چونكه این فیلم، بچه ای است كه باید بزرگ شود و مسیر خودش را پیدا كند.


منبع:

1398/12/10
16:50:48
5.0 / 5
3198
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است