داریوش باباییان با مهر مطرح كرد؛

تبسم تلخ در اكران ۹۹

تبسم تلخ در اكران ۹۹ به گزارش هنر شهر داریوش باباییان تهیه كننده سینما عنوان نمود كه هرچند ویروس كرونا شیوع پیدا كرده است اما نباید امیدمان را از دست بدهیم و باید با عزم ملی با این ویروس مبارزه نماییم.داریوش باباییان تهیه كننده فیلم سینمایی «تبسم تلخ» به كارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز، كه اخیرا پروانه نمایش دریافت كرده است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اكران عمومی این فیلم اظهار داشت: با عنایت به این كه «تبسم تلخ» یك فیلم كمدی- اجتماعی است فكر می كنم خرداد یا تیرماه سال آینده زمان مناسبی برای اكران این اثر باشد و مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار كنند چونكه «تبسم تلخ» فیلمی برای خانواده هاست.
وی با اشاره به دیگر فعالیت هایش عنوان كرد: با عنایت به شرایط پیش آمده و شیوع بیماری كرونا هم اكنون دست نگه داشته ایم و در خانه مانده ایم چون كه در یك گروه فیلمسازی حداقل ۳۰، ۴۰ نفر فعالیت می نمایند و باید در شرایط فعلی از تجمع پرهیز نماییم به هر حال سلامتی گروه فیلمسازی و جامعه مهم تر از هر اقدامی است.
باباییان در بخش دیگر از صحبت هایش اظهار نمود: با عنایت به شرایط فعلی فكر نمی كنم سینماها به این زودی ها باز شوند یا دست كم در صورت بازگشایی سینماها ضمن رعایت موارد بهداشتی و پاكسازی سطوح مختلف سینما باید در هر ردیف از سالن سینما تنها یك نفر بنشیند تا این بیماری شیوع بیشتری پیدا نكند! البته در شرایط كنونی فكر نمی كنم نه سینماگران و نه سینماداران خواستار بازگشایی سینماها باشند.
این تهیه كننده سینما اظهار نمود: هرچند طبق برخی گفته ها، این بیماری تا اردیبهشت ماه ادامه دارد ولی نباید امیدمان را از دست بدهیم. باید با عزم ملی با این بیماری مبارزه نماییم و آنرا شكست بدهیم. من می دانم كه بالاخره از این شرایط هم عبور می نماییم.
باباییان در انتها با اشاره به فیلم های اكران شده در این بازه زمانی توضیح داد: نباید فكر نماییم كه این اتفاق تنها برای بعضی از فیلم ها رخ داده است بلكه باید بدانیم كه این درد همه ماست چون فیلم همه ما می توانست گرفتار این مشكل شود، ازاین رو فكر می كنم باید هفته های جبرانی برای این آثار در نظر گرفته شود. برای مثال هر چند فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف۲؛ ارتش سری» فروش خوبی در افتتاحیه داشت ولی این فیلم تنها ۳ روز اكران داشت. ازاین رو روا نیست كه با این فیلم ها پس از مرتفع شدن این بحران هم رفتار خوبی صورت نگیرد.

1398/12/19
23:18:36
5.0 / 5
3050
تگهای خبر: تهیه كننده , سینما , فروش , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است