با اعلام وزارت ارشاد؛

تعطیلی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا آخر سال تمدید گردید

تعطیلی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا آخر سال تمدید گردید هنر شهر: به دنبال ادامه شیوع ویروس كرونا و با بیان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیلی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا آخر سال تمدید گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرو اطلاعیه های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به ادامه شرایط انتقال بیماری كرونا، تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر كشور تا آخر سال تعطیل خواهد بود.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
«پیرو اطلاعیه های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دلیل استمرار شرایط انتقال بیماری در كشور، بدین وسیله اعلام می شود با تصویب ستاد ملی مبارزه با كرونا و تاكید صنوف مرتبط، تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر كشور تا آخر سال ادامه دارد.
همچنین طبق تصمیم سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری كلیه شوراهای پروانه ساخت تا اطلاع ثانوی تعطیل و پروانه ساختی برای آثار سینمایی و غیرسینمایی صادر نخواهد شد. ضمن اینكه «كارگروه بررسی لطمه های كرونا در سینما» نیز تشكیل شده است.»
از ابتدای شیوع كرونا در كشور مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سه نوبت با اطلاعیه هایی تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی را اطلاع رسانی كرده بود.


منبع:

1398/12/23
15:09:25
5.0 / 5
2964
تگهای خبر: برنامه , سینما , فرهنگی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است