مدیركل فرهنگی شهرداری تهران خبر داد

همكاری محسن چاووشی با شهرداری تهران برای تشویق در خانه ماندن

همكاری محسن چاووشی با شهرداری تهران برای تشویق در خانه ماندن به گزارش هنر شهر مدیركل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برنامه های متنوع این اداره در نوروز سال جاری از تولید یك قطعه مشترك با محسن چاووشی برای تشویق شهروندان جهت خانه ماندن اطلاع داد.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، محسن فتاحی مدیركل فرهنگی شهرداری تهران در نشست مجازی شهرداری در مورد برنامه های نوروزخانه توضیح داد و اظهار داشت: با عنایت به این كه فعالیت ها ما قبل از شیوع كرونا متمركز بر فعالیت میدانی بوده است با بروز این شرایط به هیچ عنوان امكان تردد در شهر وجود نداشت به تغییر برنامه های خود اقدام كردیم.
وی افزود: بر مبنای تصمیمات جدید ما به منزل شهروندان می رویم و آنها از ما میزبانی می كنند آن هم به دو روش ارتباطی فضای مجازی و صدا و سیما.
فتاحی با تاكید بر اینكه همكاریهای بسیار خوبی در این حوزه از جانب دستگاه های مربوط انجام گرفته است تصریح كرد: یك مسابقه تلویزیونی از شبكه پنج تهران بعنوان شهر ما كه در ساعت ۱۸ و ۲۴.۳۰ پخش خواهد شد كه تداعی گر بازی نوستالوژیك اسم و فامیل است و به صورت تعاملی برگزار می گردد در دستور كار قرار دارد. برای این مجموعه ۲۰ قسمتی جوایز نفیسی در نظر گرفته شده كه توضیحات مربوط به آن در فضای مجازی و صدا و سیما به شهروندان داده خواهد شد.
مدیركل فرهنگی شهرداری تهران در مورد برنامه دیگری كه در روزهای نوروز در نظر گرفته شده و تبلیغات آن از راه تلویزیون شروع شده توضیح داد: برنامه دیگر ما به نام مسابقه «خونه مانی» است كه در چهار سناریوی متفاوت اجرا می شود از راه این مسابقه مسایل آموزشی را به شهروندان منتقل می نماییم.
وی اظهار داشت: در این حوزه یك فیلمنامه كوتاه نوشتیم كه سه یا پنج نفر می توانند بر مبنای آن بازی كنند كه بخشی از آن مربوط به موسیقی های نوآورانه است.
فتاحی همینطور با تاكید بر اینكه در فضای مسئولیت های اجتماعی همكاریهای خوبی شروع شده است از همكاری موسیقیدان محبوب محسن چاووشی با این اداره اطلاع داد و اظهار داشت: یك قطعه موسیقی با فضای شاد با محتوای در خانه مانی در كه پیش نمایش آن در تلویزیون صورت خواهد گرفت.
وی افزود: پیرامون این قطعه از هموطنان خواسته شده به صورت دابمسش اجرا داشته و جوایزی دریافت نمایند.
فتاحی خاطرنشان كرد در بستر فضای مجازی به تولید پادكست های مختلف پرداخته ایم كه امكان استفاده انفرادی و خانوادگی از آن وجود دارد بخشی از این پادكست ها مربوط به حوزه سلامت است كه به شهروندان آموزش می دهد چطور در فضای منزل ورزش كنند تا تحرك لازم در شرایط قرنطینه انجام گیرد.

1398/12/26
21:48:03
5.0 / 5
2779
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است