كمك نتفلیكس به صنعت سرگرمی در دوران كرونا

كمك نتفلیكس به صنعت سرگرمی در دوران كرونا به گزارش هنر شهر كمپانی «نتفلیكس» اعلام نمود ۱۰۰ میلیون دلار به كاركنان صنعت سرگرمی سراسر جهان كه به علت انتشار ویروس «كرونا» گرفتار خسارت شده اند اختصاص می دهد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ای بی سی نیوز، بخش زیادی از این كمك مالی به كاركنان خسارت دیده در رابطه با تولیدات «نتفلیكس» ( شبكه آنلاین استریم فیلم و سریال) در سراسر جهان اختصاص خواهد یافت.
«تد ساراندوس»، رئیس بخش محتوای «نتفلیكس» بیان نمود: «جامعه صنعت سرگرمی در طول زمان از «نتفلیكس» حمایت كرده و ما می خواهیم در این دوران سخت حامی آنها باشیم؛ بویژه در مقطعی كه دولت هنوز مشغول تصمیم گیری درباره اختصاص دادن كمك مالی به این حوزه است.»
به قول «ساراندوس»، برق كاران، نجاران و رانندگانی كه حقوق ساعتی دریافت می كردند و به صورت پروژه ای كار می كردند همچون صدها نفری هستند كه در حوزه سرگرمی شغل خویش را از دست داده اند.
بر اساس گزارش «هالیوود ریپورتر»، تابحال بیشتر از ۱۲۰ هزار شغل در رابطه با صنعت فیلم و سریال سازی از بین رفته است.
۱۵ میلیون دلار از كمك مالی «نتفلیكس» به عوامل بی كارشده صنعت سینما در كشورهای دیگر اختصاص خواهد یافت.
تلاش ها برای كنترل انتشار ویروس «كرونا» كه تعطیل شدن سینماها، به تعویق افتادن پروژه های تولیدی، تعطیل شدن سالن های نمایش و كنسرت را به دنبال داشته است، صنعت سرگرمی را گرفتار خسارات خسارت های قابل توجهی كرده است.1399/01/02
15:07:21
5.0 / 5
3056
تگهای خبر: آنلاین , سریال , سینما , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است