كرونا به شكرستان رسید

كرونا به شكرستان رسید به گزارش هنر شهر تهیه كننده برنامه «شكرستان» از تولید ویژه برنامه های انیمیشنی با مبحث مبارزه با بیماری كرونا اطلاع داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سیدمسعود صفوی - برنامه «شكرستان» - اظهار داشت: همزمان با بیان هشدارهای وزارت بهداشت درباره شیوع كرونا، مركز پویانمایی صبا هم درصدد برآمد تا با تولید انیمیشن های آموزشی، نسبت به آگاه سازی جامعه در مقابل این بیماری اقدام نماید.
وی ادامه داد: تجربه نشان داده پیام های اخلاقی و بهداشتی و آموزشی از راه انیمیشن به جهت جذابیت های بصری آن خیلی بهتر، موثرتر و ماندگارتر است. بنابراین از كاراكترهای پویانمایی «شكرستان» كه طرفداران بسیاری هم دارند در جهت تولید برنامه های آموزشی ضدكرونا استفاده كردیم.
صفوی افزود: تعداد ۱۰ سفارش و پیام اصلی بیماری كرونا استحصال و توسط گروه فیلمنامه نویسی «شكرستان» به قصه های دو دقیقه ای تبدیل و سپس ساخت قسمت های انیمیشن شروع شد. این ۱۰ قسمت در مدت زمان دو هفته آخر سال ۹۸ به صورت فشرده و فعالیت شبانه روزی گروه «شكرستان» نوشته، طراحی، تولید و صداگذاری شد و برای پخش از سوی مركز صبا برای شبكه های تلویزیونی ارسال می شود.
تهیه كننده «شكرستان» اظهار داشت: مبارزه با بیماری كرونا مخصوص یك صنف و شغل خاص نیست بلكه تمام افراد جامعه با عنایت به توانایی و تخصص خویش باید در این مبارزه گام بردارند. فعالان بخش انیمیشن هم می توانند با تولید انیمیشن های خوب و جذاب بهترین پیام های آموزشی و پیشگیری را به افراد جامعه منتقل كنند.1399/01/07
22:37:17
5.0 / 5
3170
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است