از رادیو ایران پخش می شود؛

حضور كمدین باسابقه در بامداد عید با شما

حضور كمدین باسابقه در بامداد عید با شما به گزارش هنر شهر اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه كمدی در برنامه زنده بامداد عید با شما رادیو ایران حضور پیدا می كند.به گزارش هنر شهر به نقل از شبكه رادیویی ایران، اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه كمدی یازده فروردین در برنامه زنده «صبح عید با شما» رادیو ایران حضور پیدا می كند.
ساجد قدوسیان تهیه كننده و سردبیر برنامه «صبح عید با شما» اظهار داشت: اصغر سمسارزاده بدون شك از محبوب ترین هنرمندان و كمدین های سرزمین ماست و بارها هنگام ضبط برنامه «صبح جمعه با شما» در حضور مردم شاهد استقبال كم نظیر مخاطبان و طرفداران این هنرمند مردمی بوده ام. هر چند اصغر سمسارزاده سال هاست كه با برنامه «صبح جمعه با شما» همكاری می كند اما كمتر دیده شده كه او به صورت زنده در برنامه ای حضور پیدا كند. به همین جهت و به علت شرایطی كه ویروس كرونا برای مردم دنیا و كشورمان بوجود آورده از اصغر سمسارزاده خواستم تا به استودیوی پخش رادیو ایران بیاید و در طول برنامه «صبح عید با شما» به صورت زنده فضای مفرحی را برای مخاطبان ایجاد كند. ایشان پذیرفتند و یازدهم فروردین در برنامه حضور پیدا می كنند.
برنامه «صبح عید با شما» ویژه برنامه گروه «صبح جمعه با شما» در روزهای نوروز است كه هر روز ساعت ۹: ۳۰ بامداد تا ۱۲ ظهر به تهیه كنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

1399/01/10
13:52:48
5.0 / 5
2836
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است