برگزاری آزمون ورودی مسابقه یك، دو، صدا در شرایط ویژه

برگزاری آزمون ورودی مسابقه یك، دو، صدا در شرایط ویژه به گزارش هنر شهر تهیه كننده برنامه یك، دو، صدا با اشاره به تولید این مسابقه برای شنوندگانی كه در خانه می مانند، تا سالم بمانند از آزمون ورودی و ضبط این برنامه در شرایط سخت شیوع بیماری كرونا اطلاع داد.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، مهدی ساعی تهیه کننده برنامه «یک، دو، صدا» با اشاره به تولید این مسابقه با محتوای سرگرمی برای شنوندگانی که در خانه می مانند، تا سالم بمانند از آزمون ورودی و ضبط این برنامه در شرایط سخت شیوع بیماری کرونا اطلاع داد و اظهار داشت: فصل هشتم این مسابقه به گویندگی و اجرا اختصاص دارد و ثبت نام در بهمن ماه ۱۳۹۸ صورت گرفت که قرار بود در اسفند ماه آزمون ورودی برگزار گردد اما به علت شیوع بیماری کرونا به سال ۱۳۹۹ موکول شد.
وی افزود: در حالیکه در فصل هشتم ظرفیت ثبت نام ۱۲۰ نفر وجود داشت، ۱۵۰ نفر هم در فهرست ذخیره حضور دارند که می توان گفت روی هم ۲۷۰ نفر در آزمون ورودی ثبت نام کرده اند.
تهیه کننده برنامه «یک، دو، صدا» بیان نمود: به علت وضعیت کشور و تولید برنامه با محتوای سرگرمی برای شنوندگانی که در خانه می مانند تا سالم بمانند، با رعایت اصول بهداشتی و برنامه ریزی ویژه این فصل را تولید خواهیم کرد که در نخستین آزمون ۷۵ نفر دعوت شدند تا تست اولیه صورت گیرد.
وی اضافه کرد: برنامه ریزی به این شکل است که که در هر ساعت فقط ۱۰ نفر در استودیو حاضر شده و زمان بندی مشخصی برای حضور شرکت کنندگان وجود دارد.
ساعی با اشاره به اینکه داوری این فصل بر عهده بهروز تشکر، فاطمه آل عباس، مسعود اسکویی و فاطمه نیرومند است به زمان پخش این مسابقه اشاره نمود و اظهار داشت: آزمون فصل هشتم مسابقه «یک، دو، صدا» از روز شنبه ساعت ۱۷: ۳۰ از رادیو ایران شنیده می شود.
تهیه کننده مسابقه «یک، دو، صدا» افزود: راه یافتگان مسابقه از همین هفته در گروه های سه نفری در بخش های مختلفی همچون گویندگی مبتنی بر متن، بداهه گویی، حکایت و شعر خوانی با هم رقابت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری مرکز بهداشت سازمان صدا و سیما در بدو ورود شرکت کنندگان به استودیو، ابتدا تب سنجی شده و در ادامه ماسک، دستکش و ماده ضدعفونی کننده در اختیار آنها قرار می گیرد.
برنامه «یک، دو، صدا» با اجرای نسیم رفیعی، گزارشگری مهران حبیبی، نویسندگی لیلا حسن پور و تهیه کنندگی مهدی ساعی و زینب برومند و هماهنگی منا قنادها از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷: ۳۰ روی موج FM ردیف ۹۰ مگاهرتز از رادیو ایران پخش می شود.


منبع:

1399/02/06
23:28:19
5.0 / 5
2648
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است