به همراه ایلان ماسك؛

تام كروز با ناسا همكاری می كند

تام كروز با ناسا همكاری می كند به گزارش هنر شهر تام كروز با همكاری ایلان ماسك و ناسا در فضا فیلم می سازد.به گزارش هنر شهر به نقل از یاهو، تام کروز که در فیلم های «ماموریت غیرممکن» تلاش کرد نشان بدهد می تواند به صورت نامحدودی بازیگری کند و خودش دست به بدلکاری های سخت هم بزند، می خواهد تا فیلم اکشن بعدی اش را خارج از جو زمین بسازد و این کار را با میلیارد آینده نگر ایلان ماسک و ناسا انجام دهد.
این خبر از جانب یکی از خبرنگاران ددلاین داده شده و وی گفته است که شنیده تام کروز و ایلان ماسک دارند روی پروژه ای برای ناسا کار می کنند که نخستین فیلم داستانی آن هم از نوع ماجراجویی اکشن- خواهد بود که خارج از فضای زمین ایجاد می شود.
فلمینگ با اشاره به سفر فضایی شخصی بنیان گذار تسلا در سال ۲۰۰۲ گفته است: این فیلم از نوع «مامویت غیرممکن» نخواهد بود و هنوز هیچ استودیویی برای ساخت آن انتخاب نشده و باید منتظر خبرهای جدیدتر ماند اما این یک خبر واقعی است.
اواخر ماه پیش اعلام گردید اکران ۲ فیلم بعدی کروز از «ماموریت غیرممکن» به تعویق افتاده است و تاریخ های جدیدی برای اکران آنها در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ اعلام گردید.
باید گفت کروز ۵۷ ساله هنوز مأموریت های زیادی روی زمین برای انجام دادن دارد.
معلوم نیست کروز و ماسک چگونه با هم آشنا شدند یا چه مدتی است که همدیگر را می شناسند اما کروز سال ۲۰۱۳ تصاویری از پروژه ماسک را توییت کرده بود که در تریلر آینده نگرانه «گزارش اقلیت» کروز به کار رفته بودند.
ایلان ماسک مهندس، مخترع و از بزرگترین کارآفرین های جهان است. وی از بنیانگذاران کمپانی های اسپیس اکس، پی پل و تسلا موتورز سولارسیتی است و دارایی خالص وی ۱۹.۵ میلیارد دلار در سال پیش گزارش شده است.

1399/02/16
23:25:13
5.0 / 5
2337
تگهای خبر: بازیگر , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است