با بهبود شرایط كرونایی انجام می شود؛

ادامه ساخت پروژه های آواتار و ارباب حلقه ها در نیوزیلند

ادامه ساخت پروژه های آواتار و ارباب حلقه ها در نیوزیلند هنر شهر: دولت ملی نیوزیلند پروتكل های ایمنی و سلامت كشور را تایید كرده كه به مدلول ادامه پروژه های ساخت فیلم و سریال پس از توقف چند ماهه آنها به خاطر پاندمی كرونا است.به گزارش هنر شهر به نقل از ددلاین، کمیسیون فیلم نیوزیلند تایید کرده که بعضی از فیلمبرداری های سینمایی و تلویزیونی «از همین حالا با ایمنی در حال انجام هستند». این می تواند راه را برای ادامه فیلمبرداری بزرگ ترین پروژه های این کشور همچون دنباله های جیمز کامرون برای «آواتار» و مجموعه جدید «ارباب حلقه ها» محصول آمازون هموار کند.
کامرون و تهیه کننده اش جان لاندو مشغول فیلمبرداری عناصر لایو اکشن این دنباله های بودجه بزرگ بودند که پاندمی شکل گرفت. از آن موقع تاکنون آنها در کالیفرنیا در حال کار برای تهیه بخش های مجازی فیلم بوده اند و با تیم جلوه های ویژه و دیجیتال همکاری می کنند.
توییتر رسمی «آواتار» تصویری از کامرون سر صحنه فیلمبرداری را در حال کارگردانی بازیگر فیلم در یک مخزن آبی منتشر نموده است. البته زمان و لوکیشن عکس معین نمی باشد و باور می رود هنوز تیم کامرون به نیوزیلند بازنگشته باشد.
مراحل تهیه تمام دنباله های «آواتار» از سال ۲۰۱۷ شروع شده و گفته می شود بودجه ترکیبی آنها بیش از یک میلیارد دلار است. اوایل امسال اعلام گردید «آواتار ۲» مقرر است هفدهم دسامبر ۲۰۲۱ اکران بشود، قسمت بعدی دسامبر ۲۰۲۳ بیرون می آید، قسمت چهارم دسامبر ۲۰۲۵ به پرده ها می رسد و قسمت آخر دسامبر ۲۰۲۷ منتشر می شود.
گزارش شده که سریال ابربودجه «ارباب حلقه ها» آمازون مجبور شده صدها نفر از بازیگران و دست اندرکاران خود در وست آکلند را در اواسط مارس به خانه بفرستد. سریال در حال فیلمبرداری ۲ اپیزود اول به کارگردانی جی ای بایونا بود و بیشتر فیلمبرداری ها انجام شده بود.
با استناد به کمیسیون فیلم نیوزیلند، حالا هر پروژه ای که می خواهد به کارش ادامه بدهد باید در پرتالی متعلق به وزارت بهداشت ثبت نام کند تا وزارت خانه بتواند همه چیز را ردیابی کند.
نیوزیلند یکی از بهترین پاسخ ها به کروناویروس را داشته و تاکنون تنها ۱۱۳۹ مورد مبتلاشدن و ۲۱ مرگ در کل کشور به ثبت رسیده است. این کشور به تدریج آغاز به تسهیل تدابیر سفت وسخت قرنطینه کرده و انتظار می رود طی هفته های دیگر اجازه گردهمایی های بیش از ۱۰۰ نفر هم داده بشود.


منبع:

1399/02/22
17:39:02
5.0 / 5
2274
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است