با حكم مدیركل هنرهای تجسمی؛

شورای سیاست گذاری و دبیر دوسالانه ملی سرامیك ایران منصوب شدند

شورای سیاست گذاری و دبیر دوسالانه ملی سرامیك ایران منصوب شدند هنر شهر: هیربد همت آزاد با حكم هادی مظفری، مدیركل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد به دبیری یازدهمین دوسالانه ملی سرامیك ایران منصوب گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی و رئیس شورای سیاستگذاری این دوسالانه، در احکام جداگانه ای با مشورت اعضای انجمن هنرمندان سفالگر، اعضای شورای سیاستگذاری یازدهمین دوسالانه سرامیک ایران را تعیین کرد.
مظفری در این احکام نوشته است: نظر به حسن سوابق علمی و هنری و بهره مندی از شایستگی و تجربیات بهادار جنابعالی بعنوان عضو شورای سیاستگذاری یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران منصوب می شود و امید است با همکاری و همفکرب سایر اعضای شورا در امر برنامه ریزی و برگزاری این رویداد هنری موفق و پیروز باشید.
منیژه آرمین، کورش آریش، صادق باقری، رجحانه حسینی و فرزاد فرجی اعضای شورای سیاستگذاری این دوسالانه را می سازند.
مظفری همین طور در حکمی جداگانه هیربد همت آزاد، را بعنوان دبیر این دوره از دوسالانه تعیین کرد، همت آزاد الان رئیس انجمن سفالگران ایران است.
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران را به مدت یک ماه، در پاییز ۱۳۹۹ در تهران برگزار می نماید. فراخوان و تقویم اجرایی یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران به زودی منتشر می شود.


منبع:

1399/03/17
14:09:12
5.0 / 5
2353
تگهای خبر: برنامه , دبیر , هنر , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است