امید حاجیلی پیش قدم شد؛

آغاز كنسرت ها با بلیت ۲۶۵هزارتومانی

آغاز كنسرت ها با بلیت ۲۶۵هزارتومانی هنر شهر: نخستین كنسرت موسیقی پاپ در ایام كرونایی روز پنجشنبه دوم مردادماه با خوانندگی امید حاجیلی در حالی برگزار می گردد كه افزایش قیمت بلیت این اجرا قابل تأمل است.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ روز پنجشنبه دوم مرداد ماه طی دو نوبت نخستین کنسرت روزهای کرونایی تهران را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می نماید.
برگزاری کنسرت امید حاجیلی در شرایطی است که طبق اعلام سامانه های فروش اینترنتی، پس از خرید بلیت، ۲ عدد صندلی قبل و بعد جهت حفظ فاصله اجتماعی غیرفعال خواهد شد ضمن اینکه همراه داشتن ماسک و دستکش حین ورود به سالن اجرا الزامی است.
از نکات جالب توجه برگزاری نخستین کنسرت دوران کرونایی که بنظر می رسد بعد از اعلام ظرفیت مجاز ۵۰ درصدی برای سالن های اجرا درباره آن از طرف شرکت های برگزارکننده کنسرت برنامه ریزی شده افزایش قیمت بلیت ها نسبت به سال قبل است.
برای نخستین کنسرت قیمت بلیت از ۷۰ هزار تومان برای قسمت های با دید نامناسب تماشاگر شروع می شود و تا مبلغ ۲۶۵ هزار تومان نیز ادامه پیدا می کند!
این ارقام در حالی تعیین شده است که تا قبل از شیوع ویروس کرونا و در قالب قیمت گذاری معمول بلیت کنسرت ها، شاهد قیمت های معقول تری بودیم و افزایش اینگونه قیمت ها آن هم در آستانه از سرگیری اجراهای زنده، جای تأمل دارد. آیا برگزارکنندگان قصد دارند خسارت ناشی از اجبار به بلیت فروشی برای ۵۰ درصد صندلی ها را از مبلغ پرداختی ۵۰ درصد دیگر جبران کنند!؟


منبع:

1399/04/08
21:23:12
5.0 / 5
2150
تگهای خبر: برنامه , جشن , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است