بازگشت به قیمت سال ۱۹۲۰؛

بلیت سینماها 15 سنت می شود

بلیت سینماها 15 سنت می شود هنر شهر: یكی از مهمترین زنجیره های سینمایی آمریكا می خواهد تا با فروش بلیت 15 سنتی مردم را به سینماها بكشاند.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، شرکت ای ام سی تیه ترز اخیرا یکی از بدترین دوره های تاریخ ۱۰۰ ساله خودرا تحمل کرده است. در حالی که این زنجیره سالن های سینما می خواهد ۱۰۰ پرده خودرا بیستم آگوست بعد از ماه ها تعطیلی به خاطر پاندمی کووید -۱۹ باردیگر افتتاح کند، راهی جدید برای بازگرداندن مخاطبان پیدا کرده است.
فقط به مدت یک روز، قیمت بلیت سینماهای ای ام سی ۱۵ سنت خواهد بود. این تقریباً برابر با قیمت سینماها در سال ۱۹۲۰ است. این سالی است که موسسان این شرکت یعنی برادران دوبینسکی کار خودرا با یک سالن سینما در کانزاس سیتی در میزوری شروع کردند.
البته این قیمت بلیت شامل بلاکباسترهای جدید نخواهد بود. ای ام سی در روز اول فیلم هایی قدیمی تر همچون «پلنگ سیاه» و «امپراتوری حمله می کند» را پخش خواهدنمود.
ای ام سی می خواهد سالن های سینمای خود در ایالات متحده را به صورت مرحله ای افتتاح کند و هدفش این است که تقریباً دو سوم از بیش از ۶۰۰ سالن خودرا تا زمان اکران فیلم «تنت» کریستوفر نولان در روز سوم سپتامبر باز کرده باشد. این شامل سالن های بازارهای عظیمی همچون نیویورک و لس آنجلس نمی گردد چون مسئولان هنوز اجازه افتتاح باردیگر سینماها را به خاطر نگرانی های سلامت عمومی نداده اند.
این زنجیره سینماها از روز بیست ویکم آگوست به بعد آغاز به نمایش برخی از فیلم های قدیمی تر همچون نسخه دهمین سالگرد «تلقین» و همین طور «بازگشت به آینده»، «شکارچیان روح» و «گریس» می کند. قیمت بلیت ورودی این نمایش ها ۵ دلار خواهد بود.
چند فیلم محدودی که مقرر است اولین اکران خودرا قبل از نمایش «تنت» داشته باشند، با قیمت بلیت سال ۲۰۲۰ یعنی حدود ۱۰ دلار بسته به بازار، روی پرده می روند. این فیلم ها شامل پروژه تریلر «قاطی کرده» با نقش آفرینی راسل کرو و «جهش یافتگان جدید» می شوند.
این زنجیره سینماها همین طور به اعضای برنامه اشتراکش یک برنامه انگیزشی پیشنهاد داده و آنها می توانند تا اختتام اکتبر از اعتباری ۱۰ دلاری بهره ببرند. همین طور ای ام سی قول داده تا ژوئن ۲۰۲۱ قیمت خدمات اشتراک خودرا افزایش ندهد و مجموعه ای از تدابیر پاکسازی را اجرایی و سالن های خودرا با ظرفیت محدود اداره می کند تا سینماروها بتوانند فاصله گذاری اجتماعی را انجام بدهند. در این سینماها هم کارکنان و هم تماشاگران باید ماسک بزنند.


منبع:

1399/05/24
18:15:29
5.0 / 5
1351
تگهای خبر: برنامه , خدمات , سینما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است