عوامل مدرسه تلویزیونی ایران مورد تجلیل قرار گرفتند

عوامل مدرسه تلویزیونی ایران مورد تجلیل قرار گرفتند مرتضی میرباقری معاون سیما در مراسم تجلیل از عوامل مدرسه تلویزیونی ایران بیان كرد كه راه اندازی این مدرسه یك سرمایه بزرگ برای ما در دوران كرونا شد كه ماندگار می شود.به گزارش هنر شهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مراسم تجلیل از معلمان و عوامل مدرسه تلویزیونی ایران با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی روز گذشته سه شنبه ۲۸ مرداد ماه در دبیرستان البرز شروع شد.
مرتضی میرباقری معاون سیما در آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه تلویزیونی مدرسه ایرانی اظهار داشت: با بروز شیوع کرونا، راهکارهایی که جمهوری اسلامی برای حفظ سلامت و بهداشت در کشور انجام داد بسیار قابل تقدیر و ارزشمند بود و توانست شرایط استرس زای پیش آمده را به خوبی مدیریت کند
وی افزود: با پیدایش ویروس کرونا در کشور، طی جلساتی که با رئیس سازمان صداوسیما داشتیم موظف شدیم تا هر چه سریع تر بحث اطلاع رسانی را برای مردم خوب کشورمان انجام دهیم و تمام برنامه های رسانه هم به سمت آگاهی بخشی جامعه معطوف شد. ما باید یک طراحی فوق العاده انجام می دادیم و حدود ۵۷ برنامه در همان روزهای اول بروز کرونا در کشور به بحث کرونا و اطلاع رسانی و دادن آموزش های لازم اختصاص دادیم که با دعوت از کارشناسان و متخصصان جدید ترین اطلاعات پزشکی در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار گرفت و رسانه ملی بعنوان منبع مورد اطمینان و موثق تبدیل شد.
معاون سیما خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمن فکر می کرد فرصت پیدا کرده سرمایه اجتماعی را کم کند و با ایجاد استرس و نگرانی به زعم خود، جمهوری اسلامی را با چالش مواجه کند اما نظام توانست به خوبی از این بحران عبور کند. رسانه ملی هم در این میان با بمباران برنامه های شبکه های ماهواره ای و تبلیغات منفی رسانه های معاند برای ایجاد فضای ناامید کننده و ترویج یاس مواجه بود که به لطف خدا و با هوشیاری و تلاش همه همکاران در رسانه ملی این مسأله هم به خوبی مدیریت شد.
معاون سیما بیان نمود: پس از تصمیم ستاد ملی کرونا برای تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، حدود ۱۵ میلیون دانش آموز خانه نشین شدند که برای خانواده ها یک دغدغه خاطر جدی برای ادامه بحث آموزش به وجود آورد.
وی اظهار نمود: جمهوری اسلامی در مواجه با بیماری کرونا همواره از ظرفیت هنگفت دعا و استمداد از خدا بهره گرفته است و به لطف خدا برای ایام محرم هم برنامه حسینیه ایران را طراحی شده تا عاشقان حسین (ع) بتوانند برنامه های ویژه محرم و عزاداری حسینی را از راه رسانه ملی دنبال کنند.
میرباقری اضافه کرد: در دورانی که شیوع کرونا خیلی از کسب و کارها را گرفتار صدمه کرد بهبود معیشت و اقتصاد مردم را با پویش های مواسات و همدلی برگزار کردیم.
وی در انتها با تقدیر از تمام عوامل و دست اندرکاران مدرسه تلویزیونی اظهار داشت: راه اندازی این مدرسه یک سرمایه بزرگ برای ما در دوران کرونا شد که ماندگار می شود و رسانه ملی آماده است تا آخر این مأموریت در کنار وزارت آموزش و پرورش باشد و ما با طراحی رسانه ای تلاش می نماییم با شتاب و دقت بیشتر کار را جلو ببریم.
مدیر شبکه آموزش سیما در مراسم تجلیل از معلمان، آموزگاران و عوامل رسانه ای مدرسه تلویزیونی ایران تصریح کرد در دوره ای که کرونا وارد ایران شد بدخواهان این ملت در افکار عمومی، چنان القا می کردند با انتشار و همه گیری کووید ۱۹ در ایران شاهد یک مرگ و میر گسترده خواهیم بود با جامعیت رسانه ای و حاکمیت رسانه ای علاوه بر اینکه خواب بدخواهان تعبیر نشد بلکه رسانه ملی با ورود بموقع و تفکر جهادی و به دور از سلسله مراتب اداری و با در پیش گرفتن مشی و روش فاستبقو الخیرات سبب امید آفرینی در جامعه شد.
مدیر شبکه هفت، همکاری و پیگیری وزیر و معاونان وزارت آموزش و پرورش برای نیل به هدف مشترک را نمونه یک همکاری مثال زدنی دانست.
وی با تجلیل از رئیس سازمان و معاون سیما بعنوان حامیان اصلی این حرکت جهادی، از حضور شجاعانه همکاران تولید و فنی و پخش و ستادی و تمامی همکارانی که به شکلی در این حرکت عظیم بخصوص در ایام سخت و ابتدایی انتشار ویروس که ترس بر مردم غلبه کرده بود و نقش آفرینی داشتند تشکر کرد.


منبع:

1399/05/29
22:44:46
5.0 / 5
1505
تگهای خبر: آموزش , برنامه , تبلیغات , دبیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است