زمان ارزیابی اجراهای جشنواره ی تئاتر مقاومت

زمان ارزیابی اجراهای جشنواره ی تئاتر مقاومت به گزارش هنر شهر زمان ارزیابی (بازبینی) اجراهای بخش های مختلف هفدهمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر مقاومت اعلام گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره‌ی تئاتر سراسری مقاومت، توحید معصومی ـ دبیر اجرایی این جشنواره ـ با بیان این خبر، اظهار داشت: ضمن تشکر از حضور متعهدانه و پرارزش کلیه‌ی هنرمندان، دانشجویان، پژوهشگران، کارگردانان، نمایش نامه نویسان، اساتید و علاقه مندانی که در بخش های مختلف این جشنواره شرکت کرده اند و تبریک به عزیزانی که اثر آنها در مرحله‌ی ارزیابی متن، مورد قبول هیئت ارزیابی جشنواره قرار گرفته است، در نظر داریم مرحله‌ی ارزیابی اجراهای بخش های مختلف این جشنواره را طبق زمان بندی معین و توسط افراد مجرب این حوزه به مرحله ی اجرا درآوریم.
معصومی افزود: مهلت ارسال فیلم نمایش های بخش خیابانی و محیطی که پیش از این تا ۳۱ شهریورماه اعلام شده بود، تا دهم مهرماه تمدید می شود و در بخش دانشجویی، ارزیابی اجراها طی روزهای ۱۹ تا ۲۵ مهرماه انجام خواهد شد؛ همینطور ارزیابی اجراهای بخش صحنه ای از اول تا دهم آبان ماه صورت خواهد گرفت.
او همینطور در مورد آخرین فرصت ارسال اثر در بخش های نمایش نامه نویسی و سمینار پژوهشی اظهار نمود: علاقه مندان برای حضور در بخش نمایش نامه نویسی تا سی ام مهرماه و برای تکمیل و ارسال مقالات در بخش سمینار پژوهشی تا پانزدهم مهرماه فرصت دارند آثار خویش را از راه سایت جشنواره به نشانی revayattheater.com ارسال کنند و بدیهی است که زمان مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
معصومی در مورد نحوه‌ی انجام ارزیابی ها، اظهار داشت: آثار منتخب در بخش خیابانی طبق فراخوان به صورت ارزیابی فیلم بررسی خواهند شد. در بخش های صحنه ای و دانشجویی اولویت ما ارزیابی به صورت زنده است اما با عنایت به شرایط کرونایی کشور، ۱۰ روز پیش از شروع بازنگری شکل و شیوه‌ی دقیق ارزیابی به گروه ها اعلام خواهد شد.
دبیر اجرایی جشنواره‌ی تئاتر مقاومت همینطور در مورد پرداخت کمک هزینه‌ی تمرین در دو بخش دانشجویی و صحنه ای اضافه کرد: بعد از مشخص شدن قطعی آثاری که برای مرحله‌ی ارزیابی اجرا آماده شدند و دو هفته پیش از شروع ارزیابی ها، به گروه های آماده‌ی ارزیابی تا سقف ۲۵ میلیون ریال کمک هزینه پرداخت خواهد شد.
معصومی اظهار داشت: آثاری که در هر سه بخش صحنه ای، خیابانی و دانشجویی پذیرفته شده اند در صورت آماده بودن می توانند به مناسبت چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس و با دریافت مجوزهای لازم از دستگاه های ذی ربط استانی، در شهرهای خود اجرای عمومی داشته باشند و این مورد منافاتی با حضور در جشنواره نخواهد داشت.
هفدهمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، آذرماه سال جاری برگزار می شود.1399/06/20
11:47:31
5.0 / 5
1223
تگهای خبر: تئاتر , جشن , جشنواره , خیابان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است