رئیس ستاد انتخابات صداوسیما معرفی گردید

رئیس ستاد انتخابات صداوسیما معرفی گردید رئیس صداوسیما با صدور حكمی مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان را به ریاست ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما منصوب نمود.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی صداوسیما، مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان صداوسیما به سمت ریاست ستاد انتخابات این سازمان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب گردید.
علی عسکری، رئیس صداوسیما در این حکم، اطلاع رسانی بموقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه های متنوع و جذاب بمنظور افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران در پای صندوق های رای و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبردهای رسانه ملی برشمرد.
وی در این حکم انتظارات خود از این ستاد را اینگونه عنوان نمود که ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره گیری بهینه از همه ظرفیت های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، نظارت بر حسن اجرای این سیاست ها اهتمام جدی به عمل آید. طبق حکم رئیس سازمان صداوسیما، مجید آخوندی می بایست نتایج ارزیابی ها و تحلیل های رویدادهای در رابطه با انتخابات، تصمیمات نهایی در مقاطع مختلف، اقدامات صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به دکتر علی عسکری گزارش دهد.
منبع:

1399/06/23
22:14:27
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است