ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت تمدید گردید

ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت تمدید گردید مدیر دبیرخانه دائمی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام نمود كه سی ام مهرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت است.


به گزارش هنر شهر به نقل از ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، محسن جوادی؛ مدیر دبیرخانه دائمی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اظهار داشت: سی مهرماه آخرین فرصت برای ارسال آثار به بخش دوم این جشنواره است و این زمان به سبب نزدیکی به برگزاری جشنواره در هفته بسیج، تمدید نمی گردد.
وی با اشاره به بخش های باقیمانده از شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اضافه کرد: «بخش مسابقه اصلی»، «سیدالشهداء مقاومت»، «روایت قلم» و «نقد، تحلیل و پژوهش»، بخش های مرحله دوم شانزدهم جشنواره بین المللی فیلم مقاومت است که در هفته بسیج برگزار خواهند شد.
جوادی با اشاره به استقبال هنرمندان از این جشنواره، گفت: تابحال ۹۰۴۷ اثر به دبیرخانه رسیده است که باتوجه به زمان باقیمانده و استقبال کم نظیر سینماگران، بطور قطع به این تعداد افزوده خواهد شد اما تا اینجا نیز می توان ادعا کرد این میزان استقبال بی نظیر است خاصه اینکه ۳۷۰۰ اثر بین المللی است؛ در این بین، «بخش مسابقه اصلی» بیشترین استقبال را تابحال داشته است.
وی اشاره کرد: تنوع بین المللی در بخش های مختلف، یکی از علل اصلی استقبال از جشنواره است.
مدیر دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت برگزاری بخش «سیدالشهداء مقاومت» را پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: هنرمندان مشتاق سردار شهید در کشورهای مختلف، حضور فعالی در این بخش داشتند بطوریکه بخش سیدالشهداء مقاومت با استقبال بسیار خوبی در عرصه ملی و بین الملل روبرو شده و تابحال ۶۴۷ اثر به دبیرخانه رسیده است و در بخش اصلی، ترکیبی از چهره های حرفه ‍ ای و استعدادهای جوان دیده می شود.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج به دبیری مهدی عظیمی میرآبادی برگزار می گردد.

منبع:

1399/07/10
13:43:09
5.0 / 5
1465
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دبیر , دبیرخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است