رنجكشان با مهر مطرح كرد؛

فعلا خون شد را اكران نمی كنم

فعلا خون شد را اكران نمی كنم به گزارش هنر شهر محمدصادق رنجكشان سرمایه گذار فیلم خون شد به كارگردانی مسعود كیمیایی، بعد از اعلام پخش كننده این فیلم در خصوص آمادگی برای اكران از آبان ماه سال جاری، بر مخالفت خود با این تصمیم تاكید كرد.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، امیرحسین حیدری مدیر شرکت پخش نمایش گستران چند روز پیش و در گفتگو با خبرنگار مهر از اکران فیلم سینمایی «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی در آبان ماه سال جاری اطلاع داده بود، ولی اکنون محمدصادق رنجکشان سرمایه گذار این فیلم سینمایی از مخالفت با این تصمیم می گوید.
رنجکشان سرمایه گذار فیلم «خون شد» در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد: قرار نیست «خون شد» را اکران نماییم. هیچ فیلم دیگری را هم اکران نمی کنم تا احوال بگونه ای شود که مردم خواستار سینما رفتن شوند.
وی درباره خبر انتشار یافته درباره اکران «خون شد» در آبان ماه هم عنوان کرد: ما دین خویش را به سینما با اکران ۲ فیلم ادا کرده ایم و برنامه ای برای اکران فیلم «خون شد» نداریم.
از ابتدای سال جاری دو فیلم «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و «بی حسی موضعی» ساخته حسین مهکام با سرمایه گذاری محمدصادق رنجکشان روانه پرده سینماها شدند که با عنایت به شرایط کرونایی حاکم بر سینماها، فروش قابل توجهی نداشتند.


منبع:

1399/07/28
16:29:07
5.0 / 5
1051
تگهای خبر: برنامه , سینما , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است