دو نمایشنامه منظوم برای كودكان و نوجوانان

دو نمایشنامه منظوم برای كودكان و نوجوانان به گزارش هنر شهر «زنگ تفریح» و «شادونه و نی نی»، دو نمایشنامه منظوم مهتاب شریفی برای كودكان و نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مهتاب شریفی درباره نمایشنامه «زنگ تفریح» که برای نوجوانان سروده شده اظهار داشت: محور این متن منظوم، شیوه صحیح آموزش، توجه به پرورش روح دانش آموزان به دور از ایجاد ترس و برقراری ارتباط سالم و دوستانه بین خانه و مدرسه و همدلی و همراهی برای آموزش بهتر دانش آموزان در فضایی آرام و درک متقابل شاگرد و آموزگار است.
این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان درباره نمایشنامه «شادونه و نی نی» هم که برای کودکان سروده شده بیان نمود: این نمایشنامه هم درباره عشق و دوستی بین اعضای خانواده، کمک به یکدیگر و توجه برابرِ پدر و مادر به فرزندان است که فضایی را بوجود می آورد تا زمینه حسادت و ناراحتی با به دنیاآمدن نوزاد در سایر بچه ها به وجود نیاید و با مهربانی عضو جدید (نی نی) را بپذیرند.
این کتاب در ۴۴ صفحه و با تیراژ ۵۰۰ جلد انتشار یافته است. شریفی پیشتر آثاری چون «شادونه در باغ وحش»، «شادونه و عید نوروز» و «شادونه و مداد رنگی» را برای گروه سنی الف به چاپ رسانده بود.1399/07/30
22:49:31
5.0 / 5
1158
تگهای خبر: آموزش , كتاب , كودكان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است