تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم موج كیش

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم موج كیش مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج كیش تا 30 آبان تمدید گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش، مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش به دبیری ابراهیم حصاری که قبل از این تا ۱۸ آبان اعلام شده بود، تا جمعه ۳۰ آبان تمدید گردید.
علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند در ۲ بخش فیلم کوتاه و فیلمنامه با موضوع سفر و گردشگری و نگاه ویژه به دریا از ۱۸ تا ۳۰ آبان با مراجعه به سایت این رویداد به آدرس http: //mowjfest.kish.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود اقدام نمایند.
تمامی فیلم ها با موضوع سفر، گردشگری و موضوع ویژه «دریا» که اهتمام در نشان دادن فرهنگ ها، آداب و رسوم، جذابیت ها و قابلیت های گردشگری مناطق مختلف ایران و نیز موضوعات در رابطه با دریا را دارند، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند. در موضوع سفر فیلم هایی که به شکل مستقیم و غیرمستقیم به مقوله سفر اشاره دارند ذیل این مساله قرار می گیرند.
در بخش فیلمنامه نیز تمامی فیلمنامه های کوتاه که ذیل موضوعات جشنواره (سفر و گردشگری - نگاه ویژه: دریا) به نگارش درآمده باشند، می توانند به رقابت بپردازند. فیلمنامه هایی که با محوریت اقلیم جنوب و بعضاً جزیره کیش به نگارش درآمده باشند در نگاه ویژه تری قرار خواهند گرفت.
چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش از ۲۸ بهمن لغایت ۱ اسفند ۱۳۹۹ در جزیره کیش انجام می شود.

1399/08/17
13:52:39
5.0 / 5
830
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دبیر , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است