همكاری برد پیت و اپرا وینفری

همكاری برد پیت و اپرا وینفری به گزارش هنر شهر برد پیت و اپرا وینفری با همكاری هم تهیه كننده یك فیلم با اقتباس از رمانی پرفروش شدند.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، اپرا وینفری و برد پیت با هم تهیه فیلمی با اقتباس از رمان پروفروش «رقصنده آب» نوشته تا-نهیسی کوتِس را برعهده گرفتند.
در حالی که این فیلم برای ام جی ام ایجاد می شود وینفری از راه کمپانی «هارپر فیلمز» و برد پیت از راه کمپانی «پلن بی» تهیه کننده آن خواهند بود.
این دو کمپانی با همکاری هم فیلم «سلما» را هم در سال ۲۰۱۴ ساخته بودند که درباره جنبش سیاهپوستان آمریکا بود و نامزدی اسکار را به دست آورد.
«رقصنده آب» درباره هیرام واکر است که بعنوان برده متولد شده و مادرش را سال ها پیش وقتی بسیار کم سن بود از دست داد. هیرام بعد از آنکه کالسکه اش به رودخانه سقوط می کند و نزدیک بود غرق شود متوجه می شود که یک قدرت عجیب دارد و می تواند خاطرات قدیمی مادرش را که از یاد برده بود به خاطر بیاورد. وی برای درک این خاطرات تلاش می کند.
این اولین رمانی است که تا-نهیسی منتشر نمود.
ام جی ام از این رمان بعنوان اثری که از دل برآمده یاد کرد که معرف شخصیتی زیبا به نام هیرام است که با شخصیتی اودیسه وار ماجراهای معنوی و ماوراء الطبیعی را به هم می بافد و آنرا با حقیقت وحشتناک در هم می آمیزد و از زندگی بردگان و خانواده آنها در طول قرن ها سخن می گوید.


منبع:

1399/08/22
12:59:18
5.0 / 5
998
تگهای خبر: تهیه كننده , فروش , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است