سیدجواد هاشمی:

علی انصاریان باید برگردد!

علی انصاریان باید برگردد! هنر شهر: سیدجواد هاشمی از دوستی دیرینه خود با علی انصاریان گفت و با اشک و اندوه، بازگشت او را از خداوند خواست.


این بازیگر در گفت و گویی با ایسنا ضمن ابراز ناراحتی نسبت به وضعیت جسمی علی انصاریان، به دوستی ۲۵ ساله خود با این بازیکن فوتبال اشاره نمود و خاطرنشان کرد: دوستی ما ابتدا از فوتبال شکل گرفت. بازی خیرخواهانه هنرمندان و تیم پرسپولیس برای پشتیبانی از زلزله زدگان رودبار بود که علی انصاریان کنار ما بازی کرد؛ آن دوره، شاید فصل جدیدی از زندگی او برای ورود به دنیای هنر بود و از آنجا در کنار هنرمندان قرار گرفت. ما در آن بازی ۹ بر صفر از پرسپولیس شکست خوردیم. شاید از همان جا بارقه های علاقه به هنر در علی انصاریان شکل گرفت و ادامه پیدا کرد.
وی افزود: کاش هیچگاه «شام ایرانی» نبود که ما دیدار اخیر هنری مان را آنجا داشته باشیم. درست است که خاطره ای به جا ماند اما هم اکنون حال و روز ما خوب نیست. با هم لبنان رفتیم و چند روزی آنجا بودیم و خاطرات خیلی خوبی با هم داشتیم. همیشه امید هست؛ امید به خدا... علی آن قدر روح و جسم قوی و از همه مهمتر روحیه قوی دارد که بتواند با این لحظات سخت مبارزه کند. لحظاتی که به نظرم برای او سخت نبود. احساس می کردم او یکی از آدم های قوی و تنومند از جهت ذهنی، روحی و مبارز از جهت جسمی است و به همین جهت امیدوارم که برگردد.
هاشمی در ادامه اظهار داشت: امروز از خدا خواستم و گفتم علی باید برگردد. چه حکمتی از جانب خدا هست متوجه نمی شوم، اما همان قدر می دانم که روحیه علی، به من و دوستانم کمک می نماید که امیدوار باشیم. در بدو بیماریِ علی انصاریان من مشهد بودم. حرم امام رضا(ع) رفتم و خیلی دعا کردم و بسیار امیدوارم که معجزه شود. امیدوارم خبرهای بدی نشنویم.
این بازیگر ضمن اشاره به حضور علی انصاریان در «شام ایرانی» خاطرنشان کرد: در «شام ایرانی» افرادی که قرار بود جدی باشند تا طنز حامد آهنگی درست دربیاید، من و علی بودیم اما علی اصلا نمی توانست خویش را از کمدی ذاتی و وجودی اش رها کند و بنابراین در لحظاتی طاقت نمی آورد. بخصوص در خانه خودش که قرار بود آشپزی کند اما همه چیز را از رستوران تهیه کرد. اینها چیزهایی بود که تعادل برنامه را به هم می ریخت و همین هم کمدی ایجاد می کرد. انتظار ما اصلا این نبود و شکل گرفت و برنامه هم جذاب تر شد.
به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، علی انصاریان از بازیکنان باسابقه فوتبال به دنبال مبتلا شدن به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است. پزشک انصاریان امروز ـ ۱۴ بهمن ماه ـ با تشریح وضعیت او از مردم ایران خواست برایش دعا کنند.
منبع:

1399/11/14
23:33:18
0.0 / 5
728
تگهای خبر: آهنگ , بازیگر , برنامه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است