در گزارش هنر شهر مطرح شد؛

پرونده قضایی افراد خشن به سلامت رسید

پرونده قضایی افراد خشن به سلامت رسید برنامه 99 درجه روزهای پنجشنبه ساعت 14 در رادیو سلامت، پرونده قضایی افرادی که به سبب پرخاشگری ناشی از کنترل خشم در زندان به سر می برند را مورد بررسی قرار می دهد.لعیا باستانی مدیر گروه بهداشت و روان رادیو سلامت درباره برنامه «۹۹ درجه» و پرداختن به خشم و عصبانیت به خبرنگار مهر توضیح داد: این برنامه در قالب مجله ای با محوریت مدیریت خشم تولید و روانه آنتن می شود که در این برنامه افرادی که به سبب پرخاشگری ناشی از عدم کنترل خشم دارای پرونده قضایی هستند، بررسی می شوند.
وی افزود: در خلال این بررسی با حضور کارشناس مربوطه نیز به دلیلهای و لطمه شناسی ماجرا هم می پردازیم. در این برنامه به شنوندگان آموزش می دهیم که چطور خشم خودشان را کنترل کنند، برای اینکه گاهی کنترل نکردن خشم منجر به عواقب بسیار تلخ و دردناکی خواهد شد.
باستانی ادامه می دهد: این برنامه شامل آیتم های متنوع است. آیتم یک آن به روایت برشی از زندگی یک فرد که دستخوش پرخاشگری شده است، اختصاص دارد. آیتم «خشم در مشت»، راهکارهای کنترل خشم را آموزش می دهد، آیتم «خشم و هیاهو» موضوع رفتارها و هیجان های در رابطه با خشم و پرخاشگری را مورد بررسی قرار می دهد.
وی درباره زمان پخش برنامه اظهار داشت: این برنامه پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۴ از رادیو سلامت پخش می شود و به پرونده قضایی پسری می پردازد که به دفاع از برادرش چاقو کشیده و به اتفاقات ناهنجاری منجر گردیده است که کارشناس درباره علت این پرخاشگری در برنامه صحبت می کند.
سارا شریفی تهیه کننده، حامدرضا مهتدی مجری کارشناس، لادن فتی و سعیده هادی کارشناسان برنامه هستند.

1399/12/14
13:01:32
0.0 / 5
643
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است