سیروس میمنت با مهر مطرح كرد؛

گاوی كه رقیب عشقی من شد!

گاوی كه رقیب عشقی من شد! سیروس میمنت بازیگر باسابقه ضمن اشاره به سه دوره بازیگری در زندگی حرفه ای خود تاکید کرد گمشده اش در این حرفه را در سریال نون. خ پیدا کرده است.سیروس میمنت درباره فصل سوم «نون. خ» که در روزهای نوروز روی آنتن شبکه یک سیما رفت درباره سختی های تولید این مجموعه به خبرنگار مهر بیان کرد: ما در زمان تولید فصل یک نمی دانستیم استقبال مردم چگونه خواهد بود و برای همین گاهی تحمل سختی کار برایمان دشوار می شد. این دفعه کار برای ما حتی سخت تر از فصل های قبل بود اما چون به نتیجه کار و استقبال مردم امیدوار بودیم، دیگر سختی ها برایمان آزاردهنده نبود.
وی افزود: پس از پخش فصل های گذشته سریال «ن. خ»، متوجه استقبال عموم مردم از این کار شدیم. سریال مورد پسند قشر وسیعی از مردم قرار گرفت و ما بیشتر ارزش این سختی ها را درک کردیم و تحمل دشواری هایی که در طول ساخت سریال پیش می آمد به عشق رضایتمندی مردم برایمان آسان تر شد.
این بازیگر درباره سه دهه از زندگی اش که به حرفه بازیگری می پردازد عنوان کرد: من سه فصل کاری را در زندگی ام پشت سر گذاشته ام، یک فصل از زندگی ام با اصغر فرهادی بود که سریال هایی مثل «یادداشت های کودکی»، «داستان یک شهر» را بازی کرده ام و فصل دیگری از زندگی ام با رضا عطاران و با کارهایی مثل «خانه به دوش» و «متهم گریخت» بود و فصل سوم از زندگی ام با سعید آقاخانی بود با سریال «نون. خ» بود که گویی گمشده خودم را در اینجا پیدا کردم. مردم هم مرا در این سریال جور دیگری دیدند.
میمنت درباره اینکه چطور این سریال توانست نظر مخاطب را جلب نماید توضیح داد: این کار چند نکته قوت داشت همچون اینکه کارگردانی خوبی داشت، در زمان خوبی پخش گردید و به زندگی واقعی مردم کُرد پرداخت زندگی صمیمانه و همدلی های واقعی که هنوز هم همین گونه است و موجب شد بینندگان ارتباط خوبی با این سریال برقرار کنند. مجموع این عوامل موجب شد زحماتی که در ضمن این سال ها کشیده ام به بار بنشیند و بیشتر با این سریال دیده شوم.
بازیگر «نون. خ» در ادامه درباره چالش هایش با گاوی به نام «جاناتان» در قصه نیز به شوخی و با خنده اظهار داشت: جاناتان رقیب عشقی من بود و گویی من و جاناتان و فریده در یک مثلث عشقی قرار گرفته بودیم. برای همین هم در این فصل اهتمام می کردم به هر ترتیبی از همسرم دلبری کنم تا دل او را به دست بیاورم.
وی درباره داشتن ماسک در این فصل از سریال نیز تصریح کرد: ما با ماسک زدنمان در ضمن سریال با یک تیر ۲ نشان زدیم چون هم اکنون کرونا مساله روز دنیای ماست و نمی توانیم نسبت به آن بی تفاوت باشیم. از جهتی باید از خودمان مراقبت نماییم و از جانب دیگر باید به ماسک زدن توجه نشان دهیم و فرهنگ سازی نماییم.
میمنت در آخر درباره حضور سعید آقاخانی در مقام کارگردان عنوان کرد: آقاخانی روی کار دقت نظر بالا و حساسیت بسیاری دارد. اگر زمانی من ریزه کاری شخصیت کیوان را مثل همیشه بازی نمی کردم، به آسانی با من صحبت می کرد و در مورد کارم و بازی هایم بازخورد و واکنش نشان می داد و حتی زمان استراحت کوتاهی می داد تا مجدد بتوانم نقش کیوان را به خوبی به نمایش بگذارم و این برایم بسیار جذاب بود. برای جذابیت نقشم هم این دفعه موهایم را رنگ کردند بعد از آن که فصل گذشته موهایم را زدند در این فصل تغییرات دیگری روی موهایم داشتم.

1400/01/19
11:39:00
0.0 / 5
778
تگهای خبر: آنتن , بازیگر , سریال , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است