مرور فیلمهای وسترن در شبكه نمایش

مرور فیلمهای وسترن در شبكه نمایش به گزارش هنر شهر برنامه این هفته فیلمهای سینمایی شبکه نمایش با نمایش فیلمهای وسترن و منتخبی از آثار عباس بلوندی اعلام گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش هفته پیش رو در بخش موضوعی و هفتگی به سراغ سینمای وسترن رفته است و همینطور در بخش صحنه گران (مرور آثار) هم فیلمهای عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را پخش خواهد نمود.
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلمهای ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱ تا جمعه ۷ خردادماه با عناوین: «کاغذهای رنگی»، «جایی برای اشتباه نیست»، «کلاه سبزها»، «چهارگاه»، «یک خواب راحت»، «خاطره بازی» و تله فیلم «اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند»، هستند.
ساعت ۱۹:
شبکه نمایش در بخش موضوعی هفتگی خود، به سراغ یکی از ژانرهای محبوب سینما، سینمای وسترن رفته است و منتخبی از بهترین فیلمهای وسترن تاریخ سینما را پخش خواهد نمود که این عناوین از شنبه تا جمعه شامل: «جویندگان»، «جانگوی آزاد شده»، «چه کسی لیبرتی والانس را کشت»، «قطار ۳: ۱۰ به یوما»، «روزی روزگاری در غرب»، «خوب، بد، زشت» و «هفت دلاور» خواهند بود.
ساعت ۲۱:
در بخش صحنه گران، شبکه نمایش مرور آثار عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را در برنامه دارد. فیلمهای منتخب این هنرمند به ترتیب پخش، شامل این عناوین خواهد بود: «فرزند خاک»، «همبازی»، «پرواز خاموش»، «ملکه»، «شب بخیر فرمانده»، «سرو زیر آب» و «شب واقعه».
ساعت ۲۳:
فیلم های این شبکه در هفته پیش رو: «تانک ها»، «بانوی نقاش»، «مرد پنهان»، «موفق باشی»، «مهمانپذیر»، «لئون» و «بازی تقلید» هستند.
ساعت ۱ بامداد:
فیلم های کلاسیک هفته اول خرداد شبکه نمایش به ترتیب روز پخش: «مردی که به زانو درآمد»، «شاهین مالت»، «ساحل زیبای کوچک»، «وصیت نامه دکتر مابوزه»، «رد گربه»، «بازگشت به ویچ مانتین» و «سقوط امپراطوری روم» خواهند بود.

1400/03/01
10:13:42
0.0 / 5
323
تگهای خبر: برنامه , سینما , شبكه , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است