روایت مریم نشیبی از كرونا و شب بخیر كوچولو ی ۳۱ ساله

روایت مریم نشیبی از كرونا و شب بخیر كوچولو ی ۳۱ ساله مریم نشیبی که بسیاری او را با اجرای برنامه «شب بخیر کوچولو» می شناسند، بعد از گذراندن دوره ابتلاء به ویروس کرونا، اخیرا به رادیو بازگشته است. این گوینده پیشکسوت درباره ساخت برنامه ای مشابه «شب بخیر کوچولو» و با همین نام در یکی از تلویزیون های تعاملی، می گوید: «شب بخیر کوچولو» ۳۰ سالگی اش را پشت سر گذاشته و هم اکنون وارد ۳۱ سالگی شده است؛ حالا این برنامه جدید نمی دانم چیست، چون فضای مجازی را دنبال نمی کنم.


مریم نشیبی در گفت و گویی با ایسنا درباره مبارزه با کرونا یادآور می شود: کرونا را رد کردم ولی خدا نصیب نکند، خیلی آدم را ضعیف می کند. هرچه مواد غذایی مناسب و مقوی هم بخورید افاقه نمی نماید. شاید چندماه باید بگذرد تا به حالت عادی بازگردی. امیدوارم ریشه کرونا کنده شود.
او با ابراز تاسف از تاثیراتی که کرونا بر زندگی خانواده ها گذاشته است، خاطرنشان می کند: چقدر خانواده ها و چقدر از جوانان از دست رفتند و مادران داغدار شدند!
این گوینده پیشکسوت که مدتی به علت ابتلاء به کرونا از اجرای برنامه های رادیویی همچون برنامه «گلبانگ» بازمانده بود، با بیان بازگشت به صدا، می گوید: هم اکنون برنامه «گلبانگ» و «شب بخیر کوچولو» را کار می کنم. کار قشنگ «جعبه موسیقی» را هم که یک سال و نیم است شروع کرده ایم که برای واحد رادیو نمایش است، این برنامه اتفاق خوبی است.
نشیبی از تولید و پخش مجموعه ای که اخیرا با عنوان مشابه «شب بخیر کوچولو» مقرر است قصه های تصویری را برای کودکان بازگو کند، اظهار بی اطلاعی کرد و اظهار داشت: «شب بخیر کوچولو» یک اتفاق و پدیده بود که سال ۶۹ به لطف آقای کاظم زاده، رئیس شبکه کودک در نهم تیرماه پایه گذاری شد و یک برنامه خاص است، نه به اعتبار من بلکه خود برنامه این خصوصیت را دارد. هم اکنون ۳۰ سالگی اش هم به اتمام رسید و وارد ۳۱ سالگی شد. حالا این برنامه جدید نمی دانم چیست چون فضای مجازی را دنبال نمی کنم.1400/03/08
11:35:29
0.0 / 5
287
تگهای خبر: برنامه , تصویر , رادیو , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است