پخش فیلمهای تبلیغاتی نامزدها فردا شروع می شود

پخش فیلمهای تبلیغاتی نامزدها فردا شروع می شود پخش فیلمهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از فردا شروع می شود و این در حالی است برخلاف دوره های گذشته، تابحال نام سازندگان این فیلمها به صورت رسمی اعلام نشده است.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، بر مبنای جدول پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری، سهم هر کاندیدا دو مستند ۳۰ دقیقه ای است که پخش آنها از شامگاه دوشنبه (۱۰ خرداد ماه) ساعت ۲۰ در شبکه اول سیما شروع می شود.
بر مبنای قرعه کشی صورت گرفته، شماره ۱۱ تا ۱۷ هر کدام به یک نامزد تعلق گرفت تا به ترتیب اعداد، پخش برنامه های تبلیغاتی صورت گیرد. به ترتیب شماره های ۱۱ تا ۱۷ به میرحسین قاضی زاده هاشمی، عبدالناصر همتی، محسن رضایی میرقائد، سعید جلیلی، سید ابراهیم رئیسی، محسن مهرعلیزاده و علیرضا زاکانی تعلق گرفته است.
در مجموع برنامه های تبلیغاتی کاندیداها، از هر نامزد دو مستند پخش می شود و فردا، آغاز پخش این مستندها در تلویزیون خواهد بود. بر مبنای جدول اعلام شده، نخستین مستندی که به پخش می رسد، در ارتباط با کاندیدای شماره ۱۱، یعنی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی است.
بعد از پخش مستند کاندیدای شماره ۱۱، از روز سه شنبه (۱۱ خرداد ماه) تا یکشنبه (۱۶ خرداد ماه)، به ترتیب فیلمهای اول تبلیغاتی کاندیداهای شماره ۱۲ تا ۱۷ پخش خواهد شد.
منبع:

1400/03/09
20:54:39
0.0 / 5
234
تگهای خبر: برنامه , تبلیغات , شبكه , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است