تمدید اجرای نمایش های مرفی و مرگ گرم در تئاتر شهر

تمدید اجرای نمایش های مرفی و مرگ گرم در تئاتر شهر به گزارش هنر شهر اجرای عمومی نمایش های مرفی در تالار سایه و مرگ گرم در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر تمدید گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای عمومی نمایش های «مرفی» به کارگردانی نگین ضیایی در تالار سایه و «مرگ گرم» به کارگردانی محمدرضا عطایی فر در تالار قشقایی تئاتر شهر تا روز چهارم تیر تمدید گردید. این درحالی است که تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به کارگردانی میثم یوسفی روز دوشنبه سی و یکم خرداد به اجرای خود در تالار چهارسو آخر می دهد.
نمایش «مِرفی» به نویسندگی سپیده ضیایی و کارگردانی نگین ضیایی تا روز چهارم تیر هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۸: ۴۵ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار سایه مجموعه تئاتر پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
نمایش «کنسرت مرگ گرم» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمدرضا عطایی فر هم تا روز چهارم تیر ساعت ۱۸ به مدت زمان ۱۲۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان اجرای خویش را در تالار قشقایی تئاتر شهر ادامه می دهد.
در تالار چهارسو تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی تا روز دوشنبه ۳۱ خرداد، ساعت ۱۹: ۳۰، مدت زمان ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه می رود.
اجرای این سه اثر نمایشی در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت ۵۰ درصدی تالارها و موارد در ارتباط با فاصله گذاری برپایه شیوه نامه های بهداشتی صورت می گیرد.

1400/03/28
13:45:53
0.0 / 5
298
تگهای خبر: تئاتر , طراحی , فروش , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است