تاكید معاون بنیاد شهید بر حفظ كرامت خانواده های شهدا و ایثارگران

تاكید معاون بنیاد شهید بر حفظ كرامت خانواده های شهدا و ایثارگران هنر شهر: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حفظ کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران تاکید کرد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، دکتر عبدالرضا عباسپور در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از نزدیک به بررسی نحوه خدمات دهی درمانی به ایثارگران توسط این بیمارستان پرداخت.
وی در این بازدید، بیمارستان امام خمینی(ره) را ظرفیتی ویژه برای خدمات دهی به ایثارگران و کسب رضایتمندی این عزیزان دانست و تاکید کرد: رضایتمندی ایثارگران از خدمات درمانی قابل ارائه بسیار اهمیت دارد، در این راستا باید تمام اهداف و امکانات بیمارستان معطوف به تحقق این مسئله شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر حفظ کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و اضافه کرد: نگاه بنیاد به بحث درمان ایثارگران نگاهی ویژه است و در همین راستا تمام تلاش خودرا برای حصول نتیجه به کار خواهیم بست. امیدواریم با کوشش های گسترده و همکاری سایر مسئولان بتوانیم خدمات درمانی در شأن ایثارگران معظم ارائه نماییم.
شایان ذکر است در جریان این بازدید سلیمان رستمیان مدیرکل و محمد کریمی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دکتر عباسپور را همراهی کردند.
منبع:

1400/04/01
21:06:46
0.0 / 5
317
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است