حذف مجری از سینمای کوتاه

حذف مجری از سینمای کوتاه به گزارش هنر شهر با انجام تغییراتی در «سینمای کوتاه»، این برنامه از امشب بدون مجری روی آنتن می رود.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا علی اکبر صدیقی، تهیه کننده برنامه «سینمای کوتاه» با بیان خبر بالا اضافه کرد: بر مبنای تغییرات جدید برنامه، در فصل سوم «سینمای کوتاه» که به معرفی فیلمهای کوتاه و فیلمسازان فعال در این عرصه اختصاص دارد، به جای گفت وگوی مجری با عوامل فیلمهای کوتاه، فیلمسازان مقابل دوربین برنامه نشسته و از جزئیات تولید اثر، مضمون و داستان و خصوصیت های فیلمشان سخن می گویند.
صدیقی ضمن اشاره به این که در دو فصل قبلی این برنامه، حسام فروتن بعنوان مجری حضور داشت و در استودیوی برنامه، به مصاحبه چهره به چهره با فیلمسازان دعوت شده می پرداخت، افزود: ضمن تنوعی که در بخش اجرا بوجود آورده ایم، در گرافیک و شیوه عرضه آیتم ها هم تغییراتی داده ایم که امیدواریم به جذاب تر شدن برنامه کمک نماید.
تهیه کننده «سینمای کوتاه» اظهار داشت: نخستین فیلم کوتاهی که در ساختار جدید برنامه معرفی و بررسی می شود، «شیرزنان جنگل» است و سازنده آن، مهرداد محب علیزاده گشتی درباره محتوا و نکات در ارتباط با تولیدش سخن خواهد گفت. «شیرزنان جنگل» روایتی نو از فداکاری ها و دلاوری های زنان در جریان نهضت جنگل است.
برنامه «سینمای کوتاه» به تهیه کنندگی علی اکبر صدیقی امشب، شنبه ۲۳ مرداد، ساعت ۲۳: ۳۰ روی آنتن آی فیلم فارسی می رود؛ تکرار آن هم فردا یکشنبه ساعتهای ۰۷: ۳۰ و ۱۹: ۳۰ پخش می شود.
منبع:

1400/05/23
21:58:50
0.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است