با ساخت تیزر تبلیغاتی کسب و کار خود را توسعه دهید

با ساخت تیزر تبلیغاتی کسب و کار خود را توسعه دهید بازاریابی برای کسب و کار خود را با تبلیغات ویدیویی با کیفیت تقویت کنید زیرا که نمی توان نقش آنها را نادیده گرفت.


مانند گوجه فرنگی در کباب، تیزر تبلیغاتی بخشی اساسی از ابزار بازاریابی هر کسب و کار است. اگر تیزر تبلیغاتی حرفه ای و عالی ندارید، یک فرصت کلیدی برای فروش خود از دست می دهید.

استودیو کاتشو ساخت تیزر تبلیغاتی بی عیب و نقص را سرعت می بخشد. به سادگی یک الگو برایتان انتخاب می کند، متن آن را آماده و در اختیارتان قرار می دهد. سپس انیمیشن یا ویدئوی آن را ضبط و اماده صدا گذاری میکند. پس از صداگذاری، لوگو و مشخصات شما را به ان اضافه می کند. در عرض مدت کوتاهی، بهترین محتوای ویدیویی را در سایتتان خواهید داشت.

 

با سرمایه گذاری صفر شروع کنید

سالها پیش، ساخت ویدئو تبلیغاتی زیبا و موثر به معنای یادگیری نحوه استفاده از نرم افزار ویرایش ویدئو یا هزینه های هنگفت برای تولید ویدیو بود. در هر صورت، قبلا گران بود.

اکنون می توانید ویدیوهای خود را بدون پرداخت حتی یک سکه بسازید. یک متن الهام گرفته از سایر کسب و کارها آماده کنید و با استفاده از تجهیزات معمولی مانند تلفن همراه و نور پردازی ساده خودتان ان را ضبط کنید. برای ادیت آن نیز می توانید از نرم افزارهای ساده یا بستر نرم افزاری آنلاین، استفاده کنید و اولین ویدیوی تبلیغاتی خود را ایجاد کنید.

به طور مداوم ویدئوهای زیبا را منتشر کنید

بازاریابی برای کسب و کار خود را با تبلیغات ویدیویی با کیفیت تقویت کنید زیرا که نمی توان نقش آنها را نادیده گرفت. کتابخانه عظیم تبلیغات متحرک، فیلم (کلیپ های ویدئویی) و جلوه ها، به ایجاد تبلیغات ویدئویی خیره کننده سرعت بالایی بخشیده است.

برخلاف اکثر سازندگان ویدئو ، استودیو کاتشو دارای تیم انیماتورهای داخلی خود است که محتوا تولید می کنند. بنابراین وقتی تبلیغات ویدئویی خود را به کاتشو می سپارید، به جز ارسال لوگو و مشخصات کسب و کارتان، نیازی نیست خودتان کاری انجام دهید. به سادگی یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای در اختیار خواهید داشت! تمام شد!

 

برای کارهای دیگر وقت بگذارید

به کتابخانه ویدئویی کاتشو سری بزنید و آنها را تماشا کنید. هر تیزری را که مناسب کسب و کارتان دیدید از کتابخانه کاتشو انتخاب کنید.، ادامه کار را به طراحان و متخصصان کاتشو بسپارید. بنابراین برای کارهای مهم دیگر مانند تماشای مجدد فیلم مورد علاقه تان و یا هرس مجموعه گیاهان مینیاتوری خود وقت خواهید داشت،.

کاتشو یکی از بهترین سازندگان تیزرهای تبلیغاتی است. مشاوره حرفه ای برای انتخاب قالب و متن، تجهیزات با کیفیت، صداگذاری حرفه ای و استفاده از جلوه های ویژه فوق العاده، سبب شده است تا کلیپ های ارائه شده بسیار تمیز و مدرن باشند.

 

سپهر، یک مالک کسب و کار بعد از استفاده از خدمات کاتشو می گوید:

من تجربه ساخت تیزر تبلیغاتی نداشتم اما با مشاوره ها و کمک های استودیو کاتشو به راحتی توانستم در تایم ناهار ویدئوهای خیره کننده، مدرن و بدون نیاز به بودجه بالا تولید کنم.

 

اصول اولیه

تبلیغات ویدیویی خود را مطابق با برند تجاری خود سفارشی کنید

بازاریابی موثر برند شما باید با همه سطوح ارتباط برقرار کند. این بدان معناست که همه چیز در کمپین های ویدیویی شما، از جمله تبلیغات فیس بوک، تبلیغات  (Trueview) تبلیغات (YouTube) و تبلیغاتی که نام تجاری شما را معرفی می کند، باید دارای شخصیت یکسانی باشند. این به شما کمک می کند مشتریان را بدون گیج کردن متقاعد کنید.

 

کاتشو شخصی سازی تیزر تبلیغاتی شما را آسان می کند.

 

از الگوها برای الهام گرفتن استفاده کنید

برای سریعتر شدن تبلیغات خود ، با انتخاب یک قالب تبلیغات ویدیویی شروع کنید. هر قالب توسط یک متخصص بازاریابی ایجاد شده است تا به شما کمک کند داستان خود را بهتر بیان کنید.

 

با استفاده از یک قالب در سایت کاتشو، می توانید از کارهای ترسناک مربوط به داستان نویسی تبلیغات خود و ایجاد محتوا صرف نظر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوگوی خود را اضافه کرده و متن را برای کسب و کار خود تغییر دهید.

 

با رنگ ها و موسیقی خود کارهای خود را شخصی سازی کنید

تبلیغات ویدئویی خود را با رنگ، نام تجاری و موسیقی دلخواه خود به سطح بعدی برسانید. سفارشی سازی در ساخت تیزر تبلیغاتی باعث می شود کارِ شما متمایز از رقبا باشد. شما می توانید با راهنمایی های اساتید و متخصصان استودیو کاتشو، سطح و کیفیت کارهای خود را افزایش دهید.

 

با آهنگ مناسب ، روحیه تبلیغات ویدیویی خود را تنظیم کنید. از کتابخانه بزرگ کاتشو یک موسیقی مناسب با تیزر خود را انتخاب کنید یا موسیقی شخصی خود را به متخصصان تحویل بدهید. هر چیزی که احساسات مشتریان شما را برانگیزد و آنها را وادار به خرید می کند.

 

 خودتان یک تبلیغ ویدیویی کامل ایجاد کنید

اگر احساس می کنید فرد خلاقی هستید، می توانید از ابتدا یک تبلیغ ویدیویی کاملاً سفارشی ایجاد کنید. ایده خود را به متخصصان ارائه دهید و ساخت انیمیشن را به آنها بسپارید. آنها ایده شما را با پیشنهادات خود می پرورانند. ابتدا یک طرح آزمایشی برایتان اماده می کنند و با کمک شما ایرادات و ابهامات را برطرف می کنند. در مرحله بعد جلوه های ویژه و صداگذاری ها انجام می شود و در اخر با افزودن لوگو و اطلاعات کسب و کار شما، کار نهایی می شود.

 

با کاتشو، نیازی نیست نگران تهیه محتوا یا سختی های ساخت تیزر تبلیغاتی خود باشید. کتابخانه عظیم فیلم ما دارای هر چیزی که برای ایجاد فیلم های تبلیغاتی جذاب نیاز دارید، هست. تنها چیزی که نیاز دارید یک لوگو است.

فیلم های خود را به سطح بعدی برسانید

هنگامی که شروع به استفاده از خدمات استودیو کاتشوکردید، در کوتاه ترین زمان ویدیوهای نفس گیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این نکات حرفه ای ساده را دنبال کنید تا تبلیغات ویدیویی شما تا حد ممکن موثر باشد.

 

تبلیغات خود را کوتاه نگه دارید

ویدئوهای کوتاه تقریباً همیشه بهتر از ویدیوهای طولانی و کشیده هستند. به طول تبلیغ خود توجه کنید و سعی کنید آن را زیر 30 ثانیه قرار دهید. کوتاهتر، مانند 15 ثانیه، به طور بالقوه حتی موثرتر است. این امر به ویژه برای تبلیغات ویدیویی فیس بوک شما اهمیت دارد.

هنگام انتخاب الگو یا ایجاد ویدیوی خود از ابتدا، طول را در نظر داشته باشید.

 

مشکل بیننده را حل کنید

ایجاد ویدئوهای طولانی تر وسوسه انگیز است - بنابراین می توانید تا آنجا که ممکن است بگویید - اما تنها چیزی که بیننده باید بداند این است که چگونه مشکل خود را حل کنید.

 

از ذکر همه ویژگی های محصول و خدمات (فوق العاده) خود اجتناب کنید. در عوض، به طور خلاصه توضیح دهید که چگونه می توانید زندگی بیننده را بهتر کنید. مطمئناً به نرخ تبدیل شما کمک می کند.

 

مخاطبان خود را سرگرم کنید

به تجربه خواهید دانست که اگر محتوا سرگرم کننده نباشد، ارزش دیدن ندارد. اگر ویدئوی شما طنزآمیز، واقعی یا جدی است، مطمئن شوید که جذاب است.

کاتشو کار را آسان می کند. برای مشاهده همه گزینه های خود، خود را در کتابخانه کاتشو غوطه ور کنید. صدها مورد برای انتخاب وجود دارد. سبکی را انتخاب کنید که مناسب برند شما و داستانی است که می خواهید بیان کنید.

 

1400/05/29
14:38:47
5.0 / 5
442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است