نمایشگاه دفاع مقدس سمنان در فضای باز

نمایشگاه دفاع مقدس سمنان در فضای باز سمنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس این استان در فضای بار اطلاع داد.


فرشید فلاح در جلسه کمیته فرهنگی، هنری تبلیغی نمایشگاه دفاع مقدس سمنان اظهار نمود: نمایشگاه دفاع مقدس استان سمنان مقرر است به مناسبت هفته دفاع مقدس از 31 شهریور در سمنان آغاز شود.
وی بر ضرورت توجه به نوآوری و خلاقیت در برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در سمنان تاکید و اظهار نمود: در این نمایشگاه رویکرد تعاملی بین بازدیدکنندگان و غرفه داران هم مهم و اثرگذار است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اضافه کرد: در برگزاری غرفه ها بخصوص در بخش های فرهنگی هنری و تبلیغی باید خلاقیت و نوآوری به کار گرفته شود تا توجه مخاطبان خویش را به مباحث فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع مقدس و ارزش های آن معطوف نماید.
وی، تکریم شهدا، ایثارگران و همه کسانی که در حوزه دفاع مقدس نقش و فعالیت داشته اند را هم مورد تاکید قرار داد و خواهان استفاده از ظرفیت دستگاههای فرهنگی در این خصوص شد.
فلاح ضمن اشاره به شرایط خاص کرونایی اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش دارد تا در چارچوب اجرای نمایش هایی در فضای باز نمایشگاه استفاده و ارزش های دفاع مقدس را به بازدیدکنندگان عرضه نماید.
او همینطور عرضه قریب 100 قطعه عکس شهدای استان سمنان همراه با اشعاری در مورد دفاع مقدس را از دیگر برنامه های این اداره کل بیان کرد و عنوان کرد: این عکس ها می توانند ارتباط بسیار خوبی با بازدیدکنندگان به لحاظ محتوایی برقرار کنند.
فلاح، استفاده از ظرفیت یکی از موسسه های زیر پوشش برای تولید محتوای نبلیغی و عرضه در فضای مجازی در رابطه با نمایشگاه دفاع مقدس را از دیگر اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه برشمرد و بر برنامه ریزی دستگاههای عضو این کمیته برای حضور فعال در نمایشگاه دفاع مقدس تصریح کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تصریح کرد: با مشارکت فعال در این نمایشگاه باید نسبت به شهدای هشت سال حماسه و خون و ایثارگران این دوران ادای دین نماییم.
منبع:

1400/06/15
11:15:15
0.0 / 5
189
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است