مدیركل هنرهای نمایشی :

منتظریم محدودیت های کرونائی تئاتر کم شود

منتظریم محدودیت های کرونائی تئاتر کم شود مدیرکل هنرهای نمایشی با اشاره به رعایت پروتکلهای بهداشتی در سالن های تئاتر بیان کرد منتظر برداشته شدن قسمتی از محدودیت های کرونائی تئاتر و افزایش ظرفیت مخاطب در سالن ها هستیم.قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی درباره این مساله که باتوجه به بازگشایی سالن های تئاتر و از سرگیری اجراهای عمومی و همین طور رعایت پروتکلهای بهداشتی در سالن ها آیا ظرفیت پذیرش مخاطب در اجراها افزایش می یابد یا نه، به خبرنگار مهر اظهار داشت: این که کارهای تئاتری از سر گرفته شده و شاهد اجرای عمومی آثار نمایشی در سالن های تئاتر هستیم اتفاق خوشحال کننده ای است. دکتر رئیسی معاون وزیر بهداشت و همین طور دیگر عزیزان ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نموده اند که به زودی قسمتی از محدودیت های کرونائی برداشته می شود.
وی تصریح کرد: باید منتظر بمانیم و ببینیم محدودیت هایی که برداشته می شوند چه هستند تا برمبنای آن محدودیت های تئاتر را هم کاهش دهیم.
آشنا با اعلان اینکه پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی در سالن های تئاتری به خوبی رعایت می شوند، اضافه کرد: منتظریم تا با کم شدن محدودیت های کرونائی، ظرفیت پذیرش تماشاگر سالن های تئاتر را از یک سوم به دو سوم افزایش دهیم.
مدیرکل هنرهای نمایشی درباره نحوه حمایت مالی از گروه های نمایشی که با ظرفیت محدود سالن آثار خودرا اجرا می کنند، اظهار نمود: ما با همان روند یک سال اخیر از گروه های تئاتری حمایت می نماییم و بررسی های لازم درباره نحوه افزایش حمایت ها را هم انجام می دهیم.
وی در انتهای سخنان خود تاکید کرد: اداره کل هنرهای نمایشی تمامی تعهدات خود نسبت به گروه های نمایشی را تا به این لحظه پرداخت کرده و بدهی به گروه ها ندارد.

1400/07/07
22:40:24
0.0 / 5
222
تگهای خبر: تئاتر , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است