هشتم مهر روی آنتن می رود؛

تحلیل آثار جی دی سلینجر در رادیو نمایش

تحلیل آثار جی دی سلینجر در رادیو نمایش هنر شهر: تازه ترین قسمت از برنامه رادیویی هزارتوی داستان رادیو نمایش آثار جی. دی سلینجر نویسنده آمریکایی را مورد بررسی قرار می دهد.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در برنامه «هزار توی داستان» رادیو نمایش که پنجشنبه شب هشتم مهر ماه روی آنتن می رود، آثار جی. دی سلینجر، نویسنده مطرح آمریکایی مورد بررسی قرار می گیرد.
در توضیحات تکمیلی این برنامه آمده است:
جی. دی سلینجر نویسنده ی آمریکایی، یکی از کم کارترین نویسندگان بزرگ تاریخ ادبیات است. او که قبل از چاپ تنها رمانش، چند داستان کوتاه در مجله ها چاپ کرده بود با چاپ رمانش، ناطور دشت، یک شبه از قله های شهرت و محبوبیت بالا رفت و به نویسنده ای جهانی بدل شد، نویسنده ای که به گفتهٔ خودش تقریباً فقط دربارهٔ نوجوانان می نوشت اما همانطور که ناگهان پرآوازه شد ناگهان هم خودش را از چشم مردم پنهان کرد و پس از چاپ ۳ کتاب، بیشتر از ۵۵ سال و تا آخر عمرش، نه کتابی چاپ کرد و نه از خلوتش بیرون آمد، با این همه تأثیر آثار اندکش بر ادبیات جهان و نویسنده های هم عصر و پس از او غیر قابل انکار است.
پنجشنبه ۸ مهرماه و تکرار دوشنبه ۱۲ مهر ساعت ۲۱ در برنامه هزارتوی داستان بهناز بستاندوست داستان «من دیوانه ام» نوشته سلینجر را روایت کرده و در بخش کارشناسی همراه با کیهان بهمنی به تحلیل و بررسی این اثر خواهند پرداخت.
زندگینامه سلینجر را هم رضا عمرانی روایت کرده و تهیه کنندگی آن بر عهده ژاله محمدعلی است.

1400/07/09
11:51:44
0.0 / 5
247
تگهای خبر: آنتن , برنامه , جشن , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است