مسابقه جدید تلویزیونی؛

نسیم با تهمتن زورآزمایی می کند

نسیم با تهمتن زورآزمایی می کند هنر شهر: مسابقه بزرگ تهمتن با محوریت آمادگی جسمانی و قابلیت های فیزیکی به زودی از شبکه نسیم روی آنتن می رود.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، با حضور مدیران شبکه نسیم ضبط برنامه «تهمتن» بصورت رسمی شروع شده است و این روزها درحال تولید است.
این مسابقه که بر پایه توانمندی های جسمی، قدرتی و توان هوازی طراحی شده، به زودی از شبکه نشاط و سرگرمی پخش می شود.
«تهمتن» با میزبانی آیدین ختایی ورزشکار و بهداد سلیمی قهرمان جهان و المپیک درحال تولید و با مسابقات مشابه گذشته که بر پاورلیفتینگ تمرکز داشتند کاملاً متفاوت خواهد بود.
محمد احسانی مدیر شبکه نسیم در پشت صحنه این مسابقه با تاکید بر مراقبت های ایمنی و حفظ سلامت ورزشکاران بر بهره گیری از ظرفیت جسمانی در راه خاصیت های اخلاقی اصرار کرد.

وی در ادامه این بازدید که از مراحل ضبط و مرور تولیدات این برنامه صورت گرفت، ضمن گفتگو با مجریان و عوامل این برنامه، توجه به مولفه های بومی در این مسابقه را جز اقدامات مهم سازمان و موثر در تغییر سطح کیفی و کمی برنامه های تلویزیونی دانست و از پخش «تهمتن» در ماه ربیع الاول آگاهی داد.
«تهمتن» با دکوری عظیم در فضایی حدود ۷۵۰۰ متر مربع برگزار می گردد و به صورتی شرکت کنندگان در ورزشگاهی در ابعاد اصلی با تمام جزییات به رقابت خواهند پرداخت.
این مسابقه در ۱۰۰ قسمت و با حضور ۲۵۶ ورزشکار از سراسر کشور در چهار گروه تولید و پخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه بعد از راستی آزمایی و تست های اولیه وارد این مسابقه شده اند و با دیگر شرکت کنندگان که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به این برنامه می آیند، رقابت خواهند کرد.
در هر برنامه مستندی از افراد حاضر در صحنه بزرگ تهمتن در اقلیم و موطن شرکت کننده، به نمایش درمی آید که جز بخش های جذاب برنامه است.
این پروژه با بیش از ۲۰ دوربین ضبط و در استاندارد بین المللی باکیفیت 4K جهت پخش آماده می شود.
مسابقه بزرگ تهمتن به تهیه کنندگی رضا نصیری با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم، تحکیم روابط بین ورزشکاران و اعضای خانواده پی ریزی شده و در تلاش است با معرفی الگوی صحیح جوان ایرانی، روحیه جوانمردی و ایثار به زودی به جدول پخش شبکه نسیم برسد.


منبع:

1400/07/10
09:04:29
0.0 / 5
212
تگهای خبر: آنتن , برنامه , دكور , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است