برگزاری نشست تأثیر رسانه های مجازی بر سالمندان

برگزاری نشست تأثیر رسانه های مجازی بر سالمندان به گزارش هنر شهر دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها نشست تخصصی تأثیر رسانه های مجازی بر سالمندان را برگزار می نماید.


به گزارش هنر شهر به نقل از سایت اطلاع رسانی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، نخستین هم اندیشی تخصصی تأثیر رسانه های مجازی بر سالمندان، روز شنبه (دوم بهمن ماه) از ساعت ۱۰ الی ۱۱ و ۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می گردد.
لزوم توجه به نقش فضای مجازی در کاربران سالمندان، چالش ها و تهدیدهای فضای مجازی برای سالمندان، راهبردهای فضای مجازی برای کاربران سالمند، مدیریت و استفاده صحیح از فضای مجازی توسط سالمندان از محورهای مورد بحث و بررسی این نشست خواهد داشت.
یدالله ابوالفتحی ممتاز ـ سردبیر نشریه سالمند، فرزانه بهادری ـ دانشجوی دکترا تخصصی سالمند شناسی، گیتا علی آبادی ـ مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها از سخنرانان این نشست هستند.
سالمندی از دوره های مهم زندگی است و توجه به نیازهای اجتماعی، جسمی و روانی در این دوران به علت تاثیری که روی کیفیت زندگی آنها می گذارد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. این روزها سالمندان هم مانند نوجوانان و جوانان علاقه به استفاده ازگوشی های هوشمند دارند. برقرای ارتباط با دنیای اطراف برای سالمندان بسیار مهم می باشد و حتی می تواند بعنوان یک ناجی برای سالمندان محسوب شود. دراین نشست که با حضور اساتید و فعالان این حوزه برگزار می گردد این مباحث بررسی خواهد شد.
منبع:

1400/10/29
09:21:14
0.0 / 5
361
تگهای خبر: برنامه , دبیر , سایت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است