روایتی از دیدار با مادر و همسر شهیدان سعادتی

روایتی از دیدار با مادر و همسر شهیدان سعادتی به گزارش هنر شهر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم اظهار داشت: خانواده شهدا پس از شهیدشان به این شهادت ها افتخار کردند و در این راه صبر کردند، آنان نزد خداوند اجر عظیم دارند.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام حسن هنرمند در دیدار با همسر و مادر شهیدان سعادتی توضیح داد: ایستادگی و ایثار همسران و مادران شهیدان سعادتی، سبب شد تا دلیرمردان ایران اسلامی بتوانند حضوری موثر در جبهه های حق ضد باطل داشته باشند. شما امروز مفتخرید که هم مادر شهید و هم همسر شهید هستید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم اظهار داشت: شما همانطور که در ایثار و جهاد شهدا شریک بودید، در اجر شهدایتان هم شریک هستید. به فرمایش مقام معظم رهبری اگر شهدا در خاکریز اول بودند، شما در خاکریز دوم قرار دارید. خانواده شهدا پس از شهیدشان به این شهادت ها افتخار کردند و در این راه صبر کردند، آنان نزد خداوند اجر عظیم دارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز شما با ایفای نقش مادری و همسری فداکار، با عفاف و حجاب، اسوه و الگوی زنان ایران اسلامی هستید. همسران و فرزندان شما حماسه های بزرگی آفریدند، برخی اگر برای قهرمان سازی افسانه می سازند، اما ما پهلوانان و قهرمانان واقعی داریم که جهان را به حیرت وا داشتند.

در انتها این دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم از بانو «میانداری» مادر شهید «محمدرضا سعادتی» و همسر شهید «حسین سعادتی» قدردانی نمود.

منبع:

1400/10/30
11:03:37
0.0 / 5
322
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است