ارسلان كامكار خبر داد:

عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد

عمل جراحی هوشنگ کامکار با موفقیت انجام شد به گزارش هنر شهر ارسلان کامکار نوازنده و آهنگساز شناخته شده موسیقی کشورمان از ضبط آلبوم جدید خود با همراهی برادر خود هوشنگ کامکار اطلاع داد.به گزارش هنر شهر به نقل از امور رسانه ای پروژه، ارسلان کامکار آهنگساز و نوازنده اظهار داشت: الان به همراه هوشنگ کامکار مشغول ضبط یک آلبوم موسیقی هستیم که آهنگسازی این آثار تمام شده است و کار ضبط آنرا آغاز کرده ایم.
این آهنگساز ضمن اشاره به این که این آلبوم به اشعار فروغ فرخزاد اختصاص دارد، بیان نمود: چند هفته ضبط اثر به علت عمل هوشنگ کامکار به تعویق افتاد چونکه مدتی بود که قلبش گرفتار مشکل شده بود. پس از رفتن به پزشک متوجه شدیم باید عمل باز قلب انجام دهد که خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد.
کامکار اضافه کرد: آهنگسازی تمامی قطعات به عهده هوشنگ کامکار بوده است و من از دو ماه پیش برای ضبط قطعات این اثر موسیقایی با او همکاری می کنم. خوشبختانه ضبط سازهای زهی انجام شده است و زمانیکه دوران استراحت هوشنگ تمام شود ضبط آلبوم را به پایان می رسانیم.
وی بیان نمود: در این آلبوم شش قطعه وجود دارد و عنوان اشعار تولدی دیگر، بعدها، کلاغی که پرید، از فراز سرما و... است که از مجموعه اشعار فروغ فرخزاد انتخاب شده است. این اثر بزودی منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. امکان دارد هر کدام از آثار به صورت تک ترک منتشر شود که بزودی درباره آن تصمیم گیری می نماییم.

1401/03/18
10:25:21
0.0 / 5
381
تگهای خبر: آهنگ , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است