آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد مدیر رادیو صبا از ادامه دار بودن آزمون گویندگی و اجرا در این شبکه رادیویی اطلاع داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مرحله دوم آزمون تست صدا با هدف کشف استعدادهای گویندگی در ساختمان شهدای رادیو درحال برگزاری است و مقرر است از تولیدات شرکت کنندگان در چارچوب برنامه صباگو استفاده گردد.
حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیو صبا اظهار داشت: آزمون تست گویندگی و اجرا در رادیو صبا به صورت دوره ای با عناوین مختلف برگزار می شود. هر دوره با مراحل مختلفی طراحی می شود که شرکت کنندگان برای برگزیده شدن باید مراحل مختلف را با موفقیت بپیماید.
وی تصریح کرد: این آزمون به صورت چالش برگزار می شود، یعنی شرکت کنندگان بدون دوره آموزشی باید با استفاده از استعداد و سواد رسانه ای خود و راهنمایی های داوران تلاش کنند تا در این رقابت به موفقیت دست یابند. در این دوره که درحال برگزاری است، تولیدات برگزیدگان در چارچوب یک برنامه به نام "صباگو" از رادیو صبا پخش خواهد شد و در نهایت تولید یک کتاب گویا بعنوان جایزه برگزیدگان نهایی این دوره در نظر گرفته شده است.
افتخاری همینطور اعلام نمود: در این مرحله هر کدام از شرکت کنندگان با حضور در استودیو به اجرا و گویندگی می پردازند. از داوران حاضر در استودیو هم مهبد قناعت پیشه، لاله جلال آبادی و فریبا باقری هستند که پس از اجرای شرکت کنندگان نکاتی را بابت تقویت صدا، تقویت لحن، اجرا و گویندگی به شرکت کنندگان یادآور می شوند.
به قول مدیر رادیو صبا، "گویندگی بعنوان ویترین رادیو است و برگزاری این چالش ها و جشنواره ها می تواند فرصتی برای کشف استعداد در حوزه گویندگی و اجرا باشد."
منبع:

1401/03/31
23:17:11
0.0 / 5
176
تگهای خبر: آموزش , برنامه , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است