در گزارش هنر شهر مطرح شد؛

پرداخت ۹۵ درصد تعهدات تئاتر کودک

پرداخت ۹۵ درصد تعهدات تئاتر کودک هنر شهر: دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام نمود 95 درصد تعهدات جشنواره بیست و هفتم پرداخت شده است.امیر مشهدی عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که دبیری دوره بیست و هفتم را هم بر عهده داشت، درباره وضعیت پرداخت تعهدات مالی دوره قبل جشنواره، به خبرنگار مهر اظهار داشت: ۹۵ درصد تعهدات بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پرداخت شده و به زودی ۵ درصد باقیمانده نیز پرداخت می شود.
وی درباره وضعیت اجرای آثار جشنواره در استانهای مختلف، تصریح کرد: هم اکنون از ارتباطات شخصی خودم برای اجرای برخی از آثار در استانهای خود استفاده می کنم ولی باید برنامه ریزی گسترده تر باشد تا از ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده گردد تا آثار جشنواره در استانهای خود اجرا داشته باشند. درحال برنامه ریزی و رایزنی برای تحقق این امر هستیم.
مشهدی عباس با اشاره به روند لطمه شناسی جشنواره بیست و هفتم تئاتر کودک و نوجوان، توضیح داد: درحال برگزاری جلساتی با گروه ها، صنوف و فعالان تئاتر کودک و نوجوان و همین طور معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم تا نقطه نظرات خودشان را درباره جشنواره بیست و هفتم ارائه و به یک لطمه شناسی کارشناسانه درباره دوره قبل جشنواره دست برسیم تا جشنواره بیست و هشتم را کم نقص تر برگزار نماییم.
دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در آخر درباره زمان شروع فعالیت دبیرخانه جشنواره بیست و هشتم، اظهار نمود: ما هنوز درگیر لطمه شناسی جشنواره بیست و هفتم هستیم و پس از جمع بندی گزارش ها، کار جشنواره بیست و هشتم شروع می شود. برنامه ریزی مان بر این است که دبیرخانه جشنواره بیست و هشتم از ۱ مرداد فعالیت خودرا شروع کند.


منبع:

1401/04/31
13:38:32
0.0 / 5
255
تگهای خبر: برنامه , تئاتر , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است