رابعه اسكویی با هنر شهر مطرح كرد؛

ایفای نقش های تکراری بس است

ایفای نقش های تکراری بس است به گزارش هنر شهر رابعه اسکویی بازیگر سریال مستوران درباره نقش خود در این سریال و نحوه همکاری اش با این مجمموعه توضیحاتی ارائه کرد.رابعه اسکویی بازیگر شخصیت «طلا» در سریال «مستوران» درباره نقش خود در این مجموعه و پیوستنش به آن به خبرنگار مهر توضیح داد: سید جمال سیدحاتمی (کارگردان) و حمیده مقدسی (مسئول انتخاب بازیگران) از دوستان قدیمی من هستند، البته دلیل انتخابشان را نمی دانم ولی وقتی این دوستان من را انتخاب کردند، حتما احساس کردند که می توانم از پس این نقش بربیایم.
وی افزود: برای هر بازیگری نقش های متفاوت یک انگیزه است برای بهتر شدن، یاد گرفتن و به وجود آوردن کاراکتری جدید. من هم خیلی مشتاقانه بازی در این سریال را انتخاب کردم.
اسکویی با اشاره به چالش های خود برای ایفای نقش ساحره اشاره کرد: این نقش بسیار از من فاصله داشت، او زنی است که به آسانی جان آدم ها را می گیرد، همه مردم را مریض می کند و شخصیتی است که از من کاملاً دور است، بنا بر این هم برای من سخت بود که به نگاه ها و مدل دیالوگ گفتن های این شخصیت برسم و این مسئله فشار زیادی را روی من وارد می کرد. البته طراحی گریم و لباس نیز به شدت به من کمک می کرد برای نقش آفرینی بهتر شخصیت طلا.
وی در پاسخ به این که چه بازخوردهایی بعد از پخش «مستوران» داشته است؟ اظهار داشت: خوشحالم که مردم کار را دیدند و دوست داشتند، ولی چند روز پیش اتفاق جالبی برای من رخ داد که موقعیت بامزه ای ایجاد کرد. با عینک و ماسک برای خرید به فروشگاه نزدیک خانه مان رفته بودم، که متوجه شدم دو نفر داشتند در مورد سریال مستوران و بطور خاص نقش من صحبت می کردند و می گفتند پس رابعه اسکویی کجاست، چه زمانی وارد سریال می شود؟ من آنجا کمی خندیدم و گفتم به خدا من آمدم چطور من را نشناختید! و بعد توضیح دادم که من شخصیت طلا هستم. در کل خوشحالم این نقش تبدیل به شخصیتی شد که با نقش های قبلی من که مردم عادت به دیدن آنها داشتند، متفاوت می باشد.
وی درباره ایفای نقش های تکراری عنوان کرد: ما باید به همه بازیگران فضا بدهیم، من خودم واقعاً خسته شدم، بس است. من کار انتخاب بازیگر و بازیگردانی هم انجام می دهم و معتقدم که به بازیگران جدید در این حرفه احتیاج داریم چون از هر بازیگر بطورمثال ۴ تا نداریم که شما برای انتخاب بین آنها مردد بمانید. شما وقتی شخصیت اثر را می بینید، حس می کنید فقط بطورمثال یک بازیگر است که به مدل این کاراکتر نزدیک است. این خیلی اتفاق بدی است و برای همین بازیگران از این سریال به آن سریال یا فیلم های سینمایی می روند. به نظر من مستوران این طور نیست و من دوست دارم با همه سریال هایی که هم اکنون می بینیم فرق دارد و تیم بازیگران خوبی هم دارد.
اسکویی در آخر درباره بازیگران ناشناخته سریال نیز بیان کرد: معتقدم که چشم عادت می کند. اجازه دهید فصل دوم آن آماده شود، بعد چشم ها عادت می کند روی همین شخصیت های جدید. این واقعیتی است که من همیشه به آن اعتقاد دارم و یاد گرفتم به همه چیز عادت می نماییم و این هم خوب است هم بد.

1401/05/01
11:50:13
0.0 / 5
162
تگهای خبر: بازیگر , سریال , سینما , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است