در گزارش هنر شهر مطرح شد؛

لاک پشت در انتظار تابستان است!

لاک پشت در انتظار تابستان است! به گزارش هنر شهر، بهمن کامیار تهیه کننده و کارگردان سینما از تدارک برای تولید فیلم سینمایی لاک پشت در تابستان سال جاری اطلاع داد.بهمن کامیار تهیه کننده و کارگردان سینما که اخیرا برای فیلم سینمایی «لاک پشت» پروانه ساخت دریافت کرده است، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برپایه پروانه ساختی که برای «لاک پشت» دریافت کرده ایم درحال برنامه ریزی هستیم تا در صورت فراهم آمدن شرایط پیش تولید کار را آغاز نماییم و آنرا به مرحله تولید برسانیم.
وی افزود: این فیلم یک درام روان شناسانه است که قصه آن در شهر تهران می گذرد و بنابراین تمام فرایند تصویربرداری ما در شهر تهران خواهد بود. تلاش می نماییم پس از فرایند پیش تولید اوایل تابستان همین سال جاری فیلمبرداری کار را آغاز نماییم.
کامیار که پیشتر برای فیلم سینمایی «یک بغل دریا» پروانه ساخت دریافت کرده بود، در رابطه با سرانجام آن پروژه هم اظهار داشت: متأسفانه با عنایت به این که با بحران کرونا مواجه بودیم، تولید این فیلم در همان مقطع متوقف گردید و پس از آن هم دیگر شرایط تولید آن پروژه مهیا نشد و به تعبیری آن کار به صورت کامل تعطیل شده است.
این تهیه کننده در رابطه با جذب سرمایه گذار برای پروژه جدید خود هم بیان نمود: هم اکنون شرایط برای تولید فیلم «لاک پشت» مهیاست و امیدوارم بتوانیم مقدمات کار را هم فراهم بیاوریم و مطابق برنامه ای که داریم بتوانیم تولید را در اوایل فصل تابستان کلید بزنیم. در رابطه با عوامل هم کماکان در مرحله مذاکره و گفتگو هستیم و هنوز به تصمیم قطعی در این حوزه نرسیده ایم.


منبع:

1402/03/15
19:11:28
0.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است