برای ایفای نقش جیمز باند؛

پیرس برازنان هم به آرون تیلور جانسون رای داد

پیرس برازنان هم به آرون تیلور جانسون رای داد هنر شهر: هنر شهر: پیرس برازنان انتخاب آرون تیلور جانسون برای ایفای نقش جیمز باند بعدی را موهبت خواند و گفت او استعداد و جذابیت دارد.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، پیرس برازنان بازیگر سابق جیمز باند فکر می کند که آرون تیلور جانسون به آسانی می تواند ۰۰۷ بعدی باشد.
برازنان در یک مصاحبه رادیویی درباره ی تیلور جانسون اظهار داشت: فکر می کنم این مرد، استعداد، توانایی و کاریزمای لازم برای بازی کردن نقش باند را دارد.
برازنان در ۴ فیلم از مجموعه باند که در دهه ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ ساخته شد در نقش مامور مخفی بریتانیا بازی کرد که شامل «چشم طلایی»، «فردا هیچ گاه نمی میرد»، «دنیا کافی نیست» و «یک روز دیگر بمیر» می شود. وی همین طور با تیلور جانسون در سال ۲۰۰۹ در فیلم «بزرگ ترین» که توسط شرکت تولید فیلم برازنان تهیه شده بود، همکاری کرده بود.
برازنان اظهار داشت: یکی از نخستین فیلم هایی که ساختیم، «بزرگ ترین» بود و وی در آن فیلم بزرگ ترین بود.
وی اضافه کرد: بنابراین، بله، من اخبار مربوط به احتمال انتخاب او برای نقش جیمز باند را خوانده ام و بطور قطع کلاهم را برای نفر بعدی از سر برمی دارم.
تیلور جانسون یکی از افراد مطرحی است که برای ایفای نقش ۰۰۷ بعد از دنیل کریگ در نظر گرفته شده و روزنامه «سان» هفته پیش گزارش کرد که بطور رسمی این نقش به او پیشنهاد شده و انتظار می رود به زودی قرارداد آن امضا شود. منابع نزدیک به تیلور جانسون اما چندان به این گزارش توجهی نشان ندادند و گفتند او برای نقش باند انتخاب نشده است.
تیلور جانسون که روی جلد رولینگ استون بریتانیا جای گرفته از بحث درباره ی بازیگری احتمالی خود در نقش باند خودداری کرد و اظهار داشت: من فقط می توانم درباره ی چیزهایی که مقرر است انجام دهم صحبت کنم. احساس نمی کنم نیاز داشته باشم به فکر آینده ای برای خودم باشم. احساس می کنم هر چیزی که به سمت من بیاید را می توانم به نحو احسن انجام دهم.


منبع:

1403/01/08
13:31:22
0.0 / 5
129
تگهای خبر: بازیگر , رادیو , شركت , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است