تكمیل فهرست جام جهان نما جشنواره جهانی فجر با سه فیلم ایرانی

تكمیل فهرست جام جهان نما جشنواره جهانی فجر با سه فیلم ایرانی هنر شهر: فهرست فیلم های ایرانی پذیرفته شده در بخش «جشنواره جشنواره ها» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر تكمیل شد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ستاد خبری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، در بخش «جام جهان نما» یا همان «جشنواره جشنواره ها» در كنار آثاری از دیگر كشورها فیلم های ایرانی «درساژ» ساخته پویا بادكوبه، «راه رفتن روی سیم» ساخته احمدرضا معتمدی و «هندی و هرمز» ساخته عباس امینی پذیرفته شده و در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آیند.
از بین این آثار برخی نخستین نمایش جشنواره ای خویش را پیش از این در ایران داشته اند و برخی دیگر هم نخستین رونمایی خویش را در جشنواره های خارجی چون برلین تجربه كرده اند.
فیلم های خارجی بخش «جشنواره جشنواره ها» هم نوعی خانواده، غول، مربی زندگی، معجزه، فراموشی می سراید، روزی روزگاری در نوامبر، غرش، رستاخیز، هیچگاه تركم نكن، حفار، آن سوی واژه ها هستند.
آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الكترونیكی جشنواره Info@Fajriff.com است.
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میركریمی در تهران برگزار می گردد.1397/01/25
22:41:29
5.0 / 5
3997
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است