افتتاح 3 كتابخانه عمومی در اردبیل

افتتاح 3 كتابخانه عمومی در اردبیل هنر شهر: مدیر كل كتابخانه های عمومی استان اردبیل اظهار داشت: 3 كتابخانه عمومی امسال در استان اردبیل تكمیل و به بهره برداری می رسد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، «رباب عزیزخانی» در مراسم نقد و رونمایی از مجموعه كتاب های «زعفر احدزاده» نویسنده اردبیلی اظهار نمود: در توسعه فضای فیزیكی كتابخانه ها ما امسال شاهد افتتاح دو پروژه كتابخانه ای شامل كتابخانه شام اسبی اردبیل و انجیرلوی بیله سوار خواهیم بود كه به سرعت عملیات اجرایی آنها در حال تكمیل است.

وی به پیشرفت 90 درصدی پروژه كتابخانه مركزی بیله سوار اشاره و تصریح كرد: این پروژه كه با كمك منابع دولتی و خیرین در فضایی به مساحت بیش از 2000 مترمربع در حال احداث است، تكمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیركل كتابخانه های عمومی استان اردبیل اظهار داشت: در بعضی شهرستان ها ما مناطق محروم و كم جمعیت داریم كه به كتابخانه نیاز دارند كه به دلیل محدودیت منابع اعتباری در احداث كتابخانه می كوشیم تا به شكل كتابخانه سیار در این مناطق خدمات رسانی نماییم.

عزیزخانی در مورد برنامه های امسال كتابخانه عمومی استان اردبیل پشتیبانی از نویسندگان بومی و تولید آثار آنها، اظهار داشت: یكی از برنامه هایی كه در سرلوحه كار ما قرار دارد و در طول سال مورد حمایت جدی قرار می دهیم بحث تولید كتاب خوب توسط نویسندگان بومی و برگزاری مراسم رونمایی از این آثار است.

وی اضافه كرد: ما امسال برنامه های فرهنگی متنوعی را نظیر جمع خوانی كتاب، نشست كتابخوانان و معرفی كتاب ماه برگزار می نماییم تا در همه شهرستان ها بتوانیم تولید انگیزه و رغبت در مسیر توانمندی تولید و مطالعه كتاب را شاهد باشیم.

مدیركل كتابخانه های عمومی استان اردبیل خاطرنشان كرد: در مراسم امروز سه كتاب نویسنده اردبیلی زعفر احدزاده شامل سید عبدالرحیم خلخالی، گیوی سرزمین نیكان و بزرگان و كتاب امیرعشایر خلخالی رونمایی گردید تا علاقه مندان تهیه این كتاب بتوانند نسبت به جنوب استان اردبیل اطلاعات بیشتری را كسب كنند.


1397/02/13
20:07:57
5.0 / 5
4088
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است