برنامه های تابستانی شبكه رادیویی ورزش اعلام گردید

برنامه های تابستانی شبكه رادیویی ورزش اعلام گردید هنر شهر: سید غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش برنامه های تابستانی شبكه رادیویی ورزش را شرح داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، سید غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه های تابستانی این شبكه اظهار داشت: این شبكه رادیویی با رویكرد تولید برنامه هایی با محتوای طنز ورزشی، مسابقه، اطلاع رسانی و اخبار، برنامه های كوتاه و همینطور با هدف پر كردن اوقات فراغت به استقبال تابستان می رود.
وی بیان كرد: ۴ برنامه جدید ورزشی «مهربانو»، «ور خند»، «شبی دیگر» و «جام بیست و یكم» به مناسبت تعطیلات تابستانی از آنتن رادیو ورزش پخش می گردد. «مهربانو» جمعه ها ساعت ۱۱: ۰۵ به مدت ۴۵ دقیقه به معرفی چهره های موفق در ورزش بانوان می پردازد كه این مهم بهانه ای است تا مبحث اهمیت ورزش و نقش و تاثیر و كاركردهای مختلف آن در سلامت روحی و جسمی بانوان بعنوان ستون اصلی خانواده در اصلاح سبك زندگی مورد توجه جدی قرار گیرد و به تدریج سهم برنامه های ورزشی بانوان به میزان قابل توجهی افزوده می شود.
مدیر رادیو ورزش توضیح داد: «ورخند» (ورزش و خنده) برنامه ۱۱۰ دقیقه ای با محوریت طنز ورزشی است كه جمعه ها ساعت ۱۶: ۰۵ به حاشیه های جذاب ورزشی، طنز ورزشی در رسانه ها، گفتگو و مصاحبه های طنز می پردازد. «شبی دیگر» برنامه ۱۰۵ دقیقه ای با محوریت اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی و دورهمی رشته های مختلف ورزشی، بعد از ایام جام جهانی است كه هر شب ساعت ۲۱: ۰۵ تلاش در تولید فضای نسبتا مفرح با گفتگوهای صمیمی و گپ های خودمانی و تعامل با مخاطبان است.
وی تصریح كرد: «جام بیست و یكم» تحلیل و كارشناسی جام جهانی (دستاوردهای اقتصادی، ورزشی و سیاسی) از منظر جامعه شناسی ورزش و نقش فوتبال در شادی و نشاط اجتماعی پس از جام جهانی است كه هر شب ساعت ۲۱: ۰۵ پخش می گردد.
مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه های شاخص رادیو ورزش خاطرنشان كرد: «صبح و ورزش» برنامه ۱۰۰ دقیقه ای با محوریت اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ورزشی به همراه تحلیل و كارشناسی شنبه تا پنجشنبه ساعت ۷: ۱۰ نگاهی موشكافانه به شرایط روز جامعه ورزش داشته و تلاش می كند ضمن تولید لحظات با نشاط و با طراوت در لحظات آغازین بامداد به موضوعات مورد توجه مخاطبان بپردازد.
وی ادامه داد: برای تحلیل وضعیت موجود و نقش سازمان ها و نهادهای مختلف در پر كردن اوقات فراغت و عرضه راهكار «همیشه با ورزش» به مدت ۸۰ دقیقه با محوریت نقد و بررسی موضوعات ورزشی متناسب با فصل تابستان و با هدف غنی سازی اوقات فراغت از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸: ۳۵ پخش می گردد.
میرحسینی از «گلچین» ویژه برنامه ۱۱۰ دقیقه ای تفریحی سرگرمی با آیتم های متناسب با فصل تابستان كه جمعه ها ساعت ۹: ۰۵، «نیمكت» برنامه ۸۰ دقیقه ای با رویكرد تفریحی سرگرمی در قالب طنزو نمایش كه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰: ۰۵، «مجله ورزش های آبی» برنامه ای ۵۰ دقیقه ای برای گسترش ورزش قهرمانی و حرفه ای كه یكشنبه ها (یك هفته در میان) ساعت ۱۵: ۰۵ و «ورزش و نوجوان» برنامه ۳۰ دقیقه ای با رویكرد ترویج ورزش در گروه سنی نوجوان و اطلاع رسانی به خانواده ها برای غنی سازی اوقات فراغت تابستان جمعه ها ساعت ۸: ۳۰ پخش می گردد بعنوان برنامه های شاخص دیگر این شبكه رادیویی نام برد و اظهار داشت: جمعه ها ساعت ۱۲: ۰۵ با محوریت نشست صمیمانه با كوهنوردانی كه به قلل مرتفع ایران و جهان صعود داشته اند، «داستان یك صعود» شنیده می گردد.

1397/04/10
23:23:00
2.5 / 5
4431
تگهای خبر: برنامه , جشن , رادیو , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
خدمات مجالس:
https://markaztalar.com/%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-1
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است