با حضور چند هنرمند داخلی و خارجی

چهارمین دوره شب های جز برگزار می شود، اجرا در نیاوران

چهارمین دوره شب های جز برگزار می شود، اجرا در نیاوران هنر شهر: چهارمین دوره از ویژه برنامه شب های جَز از روز ششم مرداد ماه با حضور تعدادی از هنرمندان داخلی و خارجی در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می گردد.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، چهارمین دوره از ویژه برنامه «شب های جَز» از روز ششم مردادماه با حضور تعدادی از هنرمندان داخلی و خارجی، توسط مجموعه «سازباز» و حمایت یك موسسه تولیدی در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می شود.
در شب اول این دوره، تریوی كارلو ماوِر نوازنده ایتالیایی و بعد از آن سردار سرمست نوازنده ایرانی میزبان علاقه مندان هستند.
در اجرای هفتم مردادماه هم كوارتت كیاوش صاحب نسق، آهنگساز ایرانی برای اولین بار روی صحنه می رود و در بخش دوم هم تریوی آرشید آذرین هنرمند ایرانی ساكن فرانسه پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
در روز هشتم مرداد، ابتدا كوارتت «كاسته» كه اخیرا با نشر «ایی سی ام» همكاری داشته، منتخبی از دو آلبوم خویش را اجرا می كند و بعد از آن تریوی «نیوئن لِ» گیتاریست فرانسوی كه سابقه همكاری با خیلی از بزرگان موسیقی جز همچون رندی بركر، ظافر یوسف، وینس مندوزا، رنو گارسیا فونز را دارد، روی صحنه حاضر می گردد. این در شرایطی است كه مخاطبان در شب پایانی، شاهد اجرای برنامه متفاوتی از كارلو ماور و نیوئن لِ خواهند بود.
چهارمین دوره از ویژه برنامه «شب های جَز» از ساعت ۲۱: ۳۰ روز ششم مردادماه با حضور تعدادی از هنرمندان داخلی و خارجی در فرهنگسرای نیاوران تهران اجرا می گردد. ضمن اینكه امسال برای اولین بار در كنار اجراهای صحنه ای، دو كارگاه آموزشی هم برگزار می گردد.

1397/04/27
15:26:38
5.0 / 5
4846
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است