رونمایی از دایره المعارف بهترین نویسندگان ایران

رونمایی از دایره المعارف بهترین نویسندگان ایران هنر شهر: مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» روز شنبه ۲۰ مردادماه در فروشگاه مركزی شهركتاب برگزار می گردد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، در معرفی این مجموعه عنوان شده است: مجموعه «بهترین نویسندگان ایران» در جهت پاسداشت نیم قرن تلاش نویسندگان ایرانی در زمینه ادبیات كودك و نوجوان كوشیده بهترین داستان ها را از بهترین نویسندگان ایرانی در قالبی فاخر و با همكاری تصویرگران شاخص ایرانی گردهم بیاورد. این مجموعه به سردبیری «محمود برآبادی» بر آن است راهنمایی برای كودكان و خانواده های فارسی زبان مهیا كند تا با آثار برجسته ادبیات كودك ایران پیوندی مستحكم داشته باشند. در بخش اول ۲۰ عنوان از این مجموعه با داستان هایی از علی اشرف درویشیان، نورالدین زرین كلك، سوسن طاقدیس، داوود غفارزادگان، علی اصغر سیدآبادی، لاله جعفری، سیدنوید سیدعلی اكبر، شكوفه تقی، سرور پوریا، عذرا جوزدانی، مجید راستی و جعفر ابراهیمی شاهد انتشار یافته است. تصویرگری این داستان ها با همكاری تصویرگران صاحب سبكی همچون نورالدین زرین كلك، عی خدایی، معصومه اعتبارزاده، غزاله بیگدلو، ماهنی تذهیبی، فریده شهبازی، نفیسه شهدادی، منصوره حسینی، میترا عبداللهی و مانلی منوچهری انجام شده است. این مجموعه مقرر است شامل ۵۰ كتاب از ۵۰ نویسنده و تصویرگر ایرانی باشد.
به همین منظور روز شنبه ۲۰ مردادماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فروشگاه مركزی شهركتاب (واقع در خیابان دكتر شریعتی، بالاتر از مطهری، نبش كوچه كلاته، طبقه اول) برنامه رونمایی از این مجموعه برگزار می گردد.1397/05/07
13:23:49
5.0 / 5
4810
تگهای خبر: تصویر , جشن , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است