تغییر دقیقه نودی در برنامه بازگشت حجاج، یك ایرلاین ایرانی در راه فعال شد

تغییر دقیقه نودی در برنامه بازگشت حجاج، یك ایرلاین ایرانی در راه فعال شد هنر شهر: در شرایطی كه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب سازمان هواپیمایی كشوری و شركت فرودگاه ها بنا بود برنامه بازگشت حجاج ایرانی با فعالیت دو ایرلاین اجرایی شود، بر مبنای اطلاعات عرضه شده یك ایرلاین دیگر ایرانی هم در این مسیر فعال خواهد شد.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته از ۵ تا ۲۵ شهریور امسال حدود ۸۶ هزار زائر ایرانی بناست با ۳۲۰ پرواز به ایران بازگردند.

طبق برنامه ریزی های موجود باید ۱۹۰ پرواز این مسیر از جانب ایران ایر و ۱۳۰ پرواز از جانب شركت سعودی انجام می شد. اما همان گونه كه در سال های قبل هم اتفاق افتاده بود، این دفعه هم شركت هواپیمایی قشم ایر اعلام نموده كه در بازگشت حاجیان كمك حال ایران ایر خواهد بود.

بر اساس اطلاعات عرضه شده از جانب این شركت قشم ایر از دو مسیر جده به تهران و مدینه به تهران از روز سه شنبه (ششم شهریور) پروازهای خویش را شروع كرده و تا ۲۱ شهریور این روال را ادامه خواهد داد.

قشم ایر برای پروازهای این مسیر ایرباس ۶۰۰ - ۳۰۰ خویش را كه ۲۸۴ مسافر ظرفیت دارد، فعال كرده و در طول این مدت ۲۳ پرواز به مقصد ایران خواهد داشت. قشم ایر گفته كه در جریان این پروازها حدود ۶۰۰۰ حاجی ایرانی را به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) انتقال می دهد.

به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها ۱۹ فرودگاه كشور در فرآیند بازگرداندن حاجیان ایرانی فعال خواهند بود و در طول این مدت فضایی در همه فرودگاه ها برای استقبال كنندگان حجاج در نظر گرفته می گردد.
1397/06/07
14:54:11
5.0 / 5
3921
تگهای خبر: برنامه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است