سخنگوی فراكسیون ایثارگران مجلس:

هزینه های درمان ایثارگران پیگیری خواهد شد

هزینه های درمان ایثارگران پیگیری خواهد شد هنر شهر: سخنگوی فراكسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه حدود 400 هزار نفر با تغییر شرایط بیمه ای دچار مشكلاتی شده اند، اظهار نمود: در این خصوص تا دریافت یك تصمیم واحد و مناسب پیگیری های خویش را ادامه خواهیم داد.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه با مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار داشت: مطالبات به حقی كه ایثارگران امروز از مسئولین دارند، وظیفه همه ما را صد چندان می كند چونكه آنان برای این انقلاب و نظام از مهم ترین بخش زندگی خود كه فرزندان و جانشان بود گذشتند.

سخنگوی فراكسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشكلات پیش آمده در بیمه ایثارگران شاغلان و بازنشسته اظهار داشت: مجلس به جد پیگیر رفع مشكل پیش آمده در این خصوص است و بنده شخصا جلسه ای را باحضور مسئولین بنیاد مركز و سازمان برنامه و بودجه برنامه ریزی كردم تا راهكاری برای این مورد تدبیر شود.

جعفرزاده افزود: برای اجرای این قانون باید ابتدا پیش بینی بودجه در دستگاه صورت پذیرد سپس اجرایی شود و با این وضعیت بطور قطع ایثارگران با مشكلات جدی روبرو خواهند شد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه حدود 400 هزار نفر با تغییر شرایط بیمه ای دچار مشكلاتی شده اند، اظهار نمود: در این خصوص تا دریافت یك تصمیم واحد و مناسب پیگیری های خویش را ادامه خواهیم داد.

وی اضافه كرد: جامعه در مقابل این ایثار و از خودگذشتگی مسئول است و امروز اگر در مقابل تحریم های ناجوانمردانه دشمن مقاوم هستیم به بركت خون پاك شهدا و ایثار جانبازان و آزادگان است كه كشور را از هر دسیسه ای مصون می دارد .

عضو فراكسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: بنیاد شهید و امور ایثارگران، دارای یكی از بهترین و اعتقادی ترین مجموعه نیروی انسانی است، كه برپایه تخصص و اعتقاد از هیچ كوششی برای تولید رضایتمندی در جامعه ایثارگری دریغ نمی كنند.

جعفرزاده با اشاره به اینكه با همه شرایط سختی كه این روزها بر جامعه می گذرد باید مقاوم بود، اظهار داشت: همه ما در مقابل مسئولیتی كه پذیرفته ایم باید پاسخگو باشیم و در این راه تلاش شبانه روزی و مستمر داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قوانینی كه در حوزه ایثارگران در مجلس شورای اسلامی تصویب می گردد اظهار نمود: خوشبختانه مجموعه قوانین بسیار خوبی جهت پشتیبانی از ایثارگران در مجلس در سالیان اخیر وضع شده است و در مورد پرداخت مطالبات باقی مانده ایثارگران و سایر موارد مغفول مانده در سطح ملی پیگیری های لازم را خواهیم داشت.

جعفرزاده استفاده از فرصت های قانونی و ظرفیت های پیش بینی شده برای ایثارگران را در برنامه ششم، مهم عنوان نمود و اظهار داشت: برخورداری ایثارگران از ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی و... در قوانین باید با جدیت و پیگیری مسئولین محقق شود.

وی در انتها ضمن تبریك كسب مقام برتر بنیاد استان در جشنواه شهید رجایی استان گیلان، كسب این مقام را مبین شفافیت بنیاد بعنوان یك دستگاه خدمت رسان بیان كرد.


1397/08/29
15:53:06
5.0 / 5
4064
تگهای خبر: برنامه , جشن , دبیر , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است